UWAGA!

Kolejny rowerowy spacer z leśnikiem

 Elbląg, Kolejny rowerowy spacer z leśnikiem
fot. MOSiR

Trwa cykl popołudniowych przejażdżek po Bażantarni w towarzystwie leśnika. Ponownie spotkanie będzie miało miejsce we wtorek, 12 października o godzinie 17. Zbiórka przy siedzibie Nadleśnictwa Elbląg przy ul. Marymonckiej 5.

Rowerowe spacery z leśnikiem to impreza, podczas której można aktywnie spędzić czas w lesie. Jest okazja bliżej poznać jego tajemnice dzięki fachowemu komentarzowi specjalisty z Nadleśnictwa Elbląg. Wszystko to odbywa się się podczas krótkiej (do 10 km/2 godziny) przejażdżki rowerowej (czasem jest to spacer) szlakami i ścieżkami Bażantarni na terenie leśnictw Dąbrowa i Dębica.

 

Trasa spacerów przebiega szlakiem czerwonym w okolice Diabelskiego Kamienia, następnie w kierunku szlaku zielonego, żeby przez GreenVelo dotrzeć do wiaty Wiktorówka. Na koniec oglądanie „czarnego zagajnika” i powrót pod siedzibę Nadleśnictwa Elbląg.

 

Organizator informuje, że w przypadku ekstremalnych zjawisk pogodowych (huragany, ulewy) impreza może zostać odwołana. Informacja o odwołaniu imprezy ukaże się na stronie MOSiR. Z uwagi na coraz krótszy dzień i zapadające ciemności prosimy pamiętać o oświetleniu rowerowym przednim i tylnym.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama