[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konferencja o ekonomii społecznej

Konferencja kierowana jest szczególnie do osób, które mają pomysł na działalność spółdzielni socjalnych, potencjalnych członków spółdzielni, liderów organizacji, którzy chcą założyć spółdzielnię oraz wszystkich zainteresowanych tematem. Spotkanie odbędzie się jutro (12 lutego) w Bibliotece Elbląskiej, ul. Świętego Ducha 3-7, o godz. 11.

Od kilku lat rośnie liczba spółdzielni socjalnych dających pracę osobom, którym jest w życiu trudniej: długotrwale bezrobotnym, niepełnosprawnym itp. Co ważne – na rozpoczęcie działalności tej nietypowej „firmy” można uzyskać pieniądze. W Elblągu i wokół miasta nie ma jeszcze spółdzielni socjalnych, a na pewno jest szansa i potrzeba na powstanie kilku. Aby nagłośnić ten temat organizowana jest II Elbląska Konferencja nt. Ekonomii Społecznej.
       Do udziału w konferencji zaproszeni zostali praktycy, czyli przedstawiciele spółdzielni socjalnej oraz organizacji pozarządowej prowadzącej działalność gospodarczą, którzy przedstawią, jak można osiągnąć sukces. Odbędą się również warsztaty, w których krok po kroku przedstawione zostanie, jak zakładać spółdzielnię socjalną, uzyskać poręczenie i dotację na działalność. Będzie także informacja o tym, gdzie można uzyskać bezpłatną i skuteczną pomoc.
       Organizatorem wydarzenia jest Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych oraz Urząd Miejski w Elblągu. Wszelkich informacji udziela Małgorzata Woźna, mail: m.wozna@eswip.pl, tel. 55 236 27 16.
      
       Konferencja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
       Małgorzata Woźna, EWSIP
      
      
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama