UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Liceum Plastyczne? Może dla Ciebie?

Zapraszamy zainteresowanych uczniów III klas gimnazjum na bezpłatne konsultacje przygotowujące do egzaminu wstępnego do Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym.

Jeżeli chcesz rozwijać się artystyczne, myślisz o ciekawym zawodzie i chciałbyś kontynuować naukę w małej, przyjaznej szkole, zainteresuj się nami. Stale poprawiająca się baza lokalowa szkoły i prowadzone przez nią inwestycje w postaci oddania do użytku nowych pracowni artystycznych powodują, iż Liceum Plastyczne prowadzi rekrutację do dwóch klas pierwszych.
       Już od marca proponujemy konsultacje z rysunku i malarstwa, rzeźby i wybranych zagadnień historii sztuki z doświadczonymi nauczycieli Liceum Plastycznego. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji oraz formularz zgłoszenia na zajęcia przygotowujące do egzaminu znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.liceumplastyczne.elblag.com.pl w zakładce „rekrutacja”.
      
       Harmonogram konsultacji:
       Rysunek i malarstwo – Aleksandra Matulewicz – od 1 marca w każdy poniedziałek od godz. 16 do 17.30
       Rzeźba – Zbigniew Chrostek – 16 marca i 20 kwietnia w godz. 15-16.30
       Wybrane zagadnienia historii sztuki – Filip Gawliński – kwiecień, maj w każdą środę od godz. 15 do 16.30
      
       Szkoła nie jest objęta elbląskim programem rekrutacji e-rekrut.
      
      
      
Dominika Lewicka-Klucznik, LP w Gronowie Górnym
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama