UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Mężczyzna – to brzmi dumnie

Elbląg, Wszystkim mężczyznom małym i dużym Wszystkiego Najlepszego!
Wszystkim mężczyznom małym i dużym Wszystkiego Najlepszego!

Dziś przypada Dzień Mężczyzn, święto mające na celu docenienie poświęcenia i działań panów dla rodziny i ojczyzny. Idea International Men's Day narodziła się w latach 90-tych w Trynidadzie i Tobago przy poparciu ONZ oraz grupy zaangażowanych osób z USA, Europy, Afryki i Azji.

W większości krajów, które w różnym czasie przyjęły inicjatywę zaproponowaną przez Trynidad, Międzynarodowy Dzień Mężczyzn obchodzony jest 19 listopada. Są to: Australia, Chiny, Ghana, Holandia, Indie, Irlandia, Jamajka, Mołdawia, RPA, USA, Węgry, Wielka Brytania i Włochy.
       W Kanadzie i na Malcie lokalnie święto obchodzone jest 7 lutego. Natomiast 23 lutego Dzień Mężczyzn obchodzony jest w Rosji i na Ukrainie, gdzie nawiązuje do dawnego święta Armii Czerwonej. W Rumunii – 9 marca, w Brazylii – 15 lipca, a w Norwegii – 9 września.
       W 2009 roku Nowa Zelandia zorganizowała specjalną konferencję na temat Dnia Mężczyzn i Ojców, na której podkreślano m.in. wartość zaangażowania mężczyzn w wychowanie i kształtowanie młodego pokolenia.
       W naszym kraju Międzynarodowy Dzień Mężczyzn obchodzony jest 10 marca. Podobnie jak w innych krajach, okolicznościowym imprezom towarzyszą drobne, typowo męskie podarki. Na portalach nie brak okolicznościowych kartek internetowych, a i sklepy z gadżetami takimi jak telefony, zegarki, sprzęt elektroniczny czy kosmetyki, coraz częściej przygotowują ofertę specjalną na ten szczególny, męski dzień. Zresztą, kobiety zawsze wymyślą coś, co sprawi ich mężczyznom trochę przyjemności…
       Wszystkim Panom składamy dziś najlepsze życzenia, przede wszystkim świetnej sylwetki co najmniej do setki; pieniędzy, które nie pozwolą żyć w nędzy; no i miłości dodającej młodości!
      
      
mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama