UWAGA!

Motocykliści pożegnali Beatę Kisiel

  Elbląg, Motocykliści pożegnali Beatę Kisiel
(fot. Michał Skroboszewski)

Dzisiaj przez Elbląg przejechała kolumna motocyklistów z Elbląga i regionu. W ten sposób oddali hołd Beacie Kisiel, zmarłej kilka dni temu organizatorce akcji charytatywnych w naszym mieście i okolicach. Pani Beata spoczęła dzisiaj na cmentarzu Dębica. Miała 52 lata...

Beata Kisiel była członkinią Pasłęckiej Grupy Motocyklowej i Moto Team Elbląg. Znaną w mieście i okolicy z organizacji akcji charytatywnych, w które angażowali się właśnie motocykliści. Zmarła kilka dni temu po ciężkiej chorobie, dzisiaj odbył się jej pogrzeb na cmentarzu Dębica. 

- Panią Beatę poznałem kilka lat temu. Przyszła do ratusza z pomysłami pomocy innym. Mikołaje na motocyklach, motocykliści organizujący akcje oddawania krwi, parady motocykli wreszcie propagowanie bezpieczeństwa na drogach. W każdej akcji była Pani Beata.

  Elbląg, Beata Kisiel (zdjęcie z profilu na Facebooku)
Beata Kisiel (zdjęcie z profilu na Facebooku)

Na swoim motocyklu, z charakterystycznym warkoczem przy kasku, z grupą przyjaciół motocyklistów, równie mocno zaangażowanych w pomoc innym, jak Ona. Rodzinie i przyjaciołom Pani Beaty składam szczere wyrazy współczucia – napisał na swoim profilu na Facebooku Witold Wróblewski, prezydent Elbląga.

Po mszy pogrzebowej, która odbyła się w kościele przy ul. Warszawskiej przez miasto, w eskorcie policji, na cmentarz Dębica przejechała kolumna motocyklistów z Elbląga i regionu.

RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama