UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Mundurowe ślubowanie

 
Elbląg, Mundurowe ślubowanie
fot. nadesłana

W środę (5 listopada) w Centrum Spotkań Biznesowych odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów mundurowych klas pierwszych Zespół Szkół Zawodowych nr 1.

- Na przestrzeni 68 lat istnienia placówki, wykształciła ona tysiące młodych ludzi na potrzeby elbląskiego przemysłu. Jestem dumna, że składający dziś uroczyste ślubowanie uczniowie zdecydowali się wybrać naszą szkołę – powiedziała podczas uroczystości dyrektor szkoły, Barbara Iwona Ciechorska. 
       Podczas uroczystości zaprzysiężenia pierwszoklasistów, która stała się już szkolną tradycją, obecni byli wiceprezydent Elbląga, Marek Pruszak, przedstawiciele Departamentu Edukacji, Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli, Placówki Straży Granicznej w Elblągu, Komendy Miejskiej Policji, przedstawiciele zaprzyjaźnionych zakładów pracy, dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół, pracownicy Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 oraz uczniowie i ich rodzice.
       Kulminacyjnym momentem uroczystości były słowa przysięgi. Przejęci pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, stając się tym samym pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej.
       Uroczystość uświetnił występ Orkiestry Morskiego Oddziału Straży Granicznej pod kierownictwem kapelmistrza, kapitana MOSG Jarosława Rywalskiego. Bisom nie było końca.
      
dk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama