UWAGA!

Muzyczna niespodzianka

W sobotę 29 marca odbędzie się kolejne spotkanie uczestników projektu „Wsi spokojna, wsi wesoła". Dzieci i młodzież z obszarów wiejskich wezmą udział w koncercie przygotowanym przez sekcję wokalno-instrumentalną działającą w centrum kultury Światowid.

Celem projektu, dofinansowanego przez Kompanię Piwowarską w ramach konkursu „Warto być za", jest minimalizacja zagrożenia wykluczeniem społecznym dzieci z gospodarstw wiejskich poprzez wyrównanie ich szans edukacyjnych, wsparcie materialne, rozwój umiejętności społecznych oraz kształtowanie postawy obywatelskiej. Organizatorem działań projektu jest Stowarzyszenie „Jantar".
     Uczestnikami projektu są dzieci i młodzież z terenów wiejskich gmin Wilczęta, Markusy i Gronowo - łącznie około 45 osób.
     - Podczas sobotniego spotkania uczestnicy projektu wezmą udział w warsztatach plastycznych, informatycznych, zajęciach tanecznych, a także w kursie języka angielskiego i korepetycjach z języka polskiego i matematyki – zapowiada Monika Stando ze Światowida. - Przygotowaliśmy także niespodziankę muzyczną. O godz. 15.30 mali uczestnicy projektu wezmą udział w koncercie przygotowanym przez sekcję wokalno-instrumentalną działającą w Światowidzie pod kierunkiem Marty Osowskiej. Wokaliści przygotowali program, którego celem jest zachęcenie młodzieży wiejskiej do rozwoju własnych talentów muzycznych i wokalnych.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama