UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nabór do Straży Miejskiej

 
Elbląg, Nabór do Straży Miejskiej
Fot. Anna Dembińska, arch. portEl.pl

Ogłoszono nabór na wole stanowiska w Straży Miejskiej w Elblągu. Na chętnych czekają cztery etaty.

Jakie są warunki pracy?

- Pełny etat, czas pracy w zależności od organizacji pracy: podstawowy 8 godzin na dobę, równoważny do 12 godzin na dobę, równoważny do 24 godzin na dobę (40 godzin w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy w 4 miesięcznym okresie rozliczeniowym) - informuje elbląska SM. Przewidywany termin rozpoczęcia pracy to 20 stycznia 2021 r.

Pracę w Straży Miejskiej mogą podjąć osoby, które ukończyły 21 lat i mają polskie obywatelstwo. Oprócz tego wymagane są "wykształcenie co najmniej średnie lub średnie branżowe, sprawność fizyczna i psychiczna, uregulowany stosunek do służby wojskowej, niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub za umyślne przestępstwo skarbowe, zdolność do czynności prawnych i korzystanie w pełni z praw publicznych, nienaganna opinia", jest też szereg wymagań dodatkowych. O tych wymaganiach, oferowanym wynagrodzeniu, szczegółach umowy o pracę i potrzebnych dokumentach więcej na stronie stronie internetowej SM.

Do obowiązków przyszłych strażników należeć będą ochrona porządku publicznego w mieście i "realizacja zadań i obowiązków nałożonych przez ustawę o strażach gminnych i akty prawa miejscowego". Nabór kandydatów ma trwać do 12 stycznia.

oprac. red. na podst. inf. Straży Miejskiej w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Przecież to obciach jeszcze gorszy jak psiarnia. ..
 • I leniwy stosunek do pracy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  4
  Swojak(2020-12-30)
 • Nieciekawa praca. Mało szanowana przez społeczeństwo.
 • Wolałbym być bezrobotnym niż pracować w takiej formacji.
 • oczywiscie sami swoi sie dostana i maja juz podane odpowiedzi na "test wiedzy"ktory sie odbedzie przy naborze? Stare chwyty
 • lepiej zostać psem cyrkowym
 • Z klatki Legionów 26 (1-8)z ostatniego piętra osobnik wciąż wyrzuca puste butelki po wódce z balkonu na zewnątrz. Typ ma za nic, że na dole jest chodnik i przechodzą matki z dziećmi
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  annanulka(2020-12-31)
 • sprawność fizyczna i psychiczna, hee przecież wiekszość z nich jest spasiona
 • Hehehehe. .. - co otrzymamy krzyżując łosia i mrówkę. .. ?
 • straż miejska to absurdalna "służba"heh w współczesnej Polsce w takich jakie mamy realia, dlaczego ? odpowiedz jest prosta : dublują działania policji tylko na mniejszym czy innym szczeblu takich słupowych służb dublowania policji do kontroli społeczeństwa jest wiele : Inspekcja transportu drogowego, Krajowa Administracja Skarbowa, straż graniczna, żandarmeria wojskowa, straż leśna, itd wszyscy mają kajdanki, mogą wlepić ci mandat, mogą cię aresztować i zrobić ci krzywdę, a generalnie chodzi o to aby się wykazać bo wykazywalność się liczy bo wszyscy muszą być potrzebni, niedługo straż pożarna i służba zdrowia będzie wlepiać mandaty i bedą aresztować wspomnicie moje słowa
Reklama