UWAGA!

Osiedlowa wigilia na Zawadzie

Elbląg, Osiedlowa wigilia na Zawadzie

Już po raz drugi na Zawadzie odbędzie się Spotkanie Wigilijne dla mieszkańców osiedla. Organizatorzy poza poczęstunkiem i wspólnym śpiewaniem kolęd przewidzieli m.in. występ szkolnego chóru i zespołu „Zakrzewianki”.

Osiedlowa wigilia odbędzie się w piątek, 18 grudnia w godz. 16-19 przy domu handlowym „Jantar”.- Chcemy, by w tym szczególnym czasie mieszkańcy Zawady mieli okazję spotkać się, wymienić świąteczne życzenia łamiąc się opłatkiem, lepiej poznać się wspólnie kolędując – mówi Wojciech Rudnicki ze Stowarzyszenia Przyjaciół „Zawada”.
       Organizator - Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zakrzewo" wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół „Zawada” zaprosił do współpracy m.in. chór z Zespołu Szkół nr 3, zespół „Zakrzewianki” i Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych „Fantazja”. Na wszystkich uczestników czeka poczęstunek oraz niespodzianki.
      
      
red. na podstawie nadesłanej informacji
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Panie Wojciechu Rudnicki a dlaczego informacja jest nierzetelna ?? Głównym organizatorem osiedlowej wigilii jest SM" Zakrzewo ", przy udziale innych stowarzyszeń. ( I chwała im za to ). A może. .. się mylę ?? Trzeba przyznać, że ma Pan SPECYFICZNY sposób przekazywania informacji. : )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  2
  pampi-ZAWADA(2015-12-14)
 • Całe szczęście, że mamy obiektywnych dziennikarzy. Teraz, rozumiem. : )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  2
  pampi-ZAWADA(2015-12-14)
 • Niestety pampi-zawada mija się z prawdą, organizatorem Wigilii (podobnie jak w zeszłym roku) są członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół "Zawada" i to oni wszystko organizują. Fakt - Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zakrzewo" wspiera rzeczowo (pieniądze, prąd, miejsce itp) podobnie jak inne podmioty pomagają w tym przedsięwzięciu finansowo i rzeczowo, miedzy innymi członkowie Stowarzyszenie ze swoich składek opłacają tą uroczystość. Nie przypominam sobie żeby na jakimkolwiek zebraniu przygotowującym Wigilie na Zawadzie w tym roku był przedstawiciel SM Zakrzewo. Powinien Pan to wiedzieć bo jest Pan także członkiem Rady Nadzorczej SM Zakrzewo.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  3
  jedenzorganizatorów(2015-12-14)
 • Skoro, finansuje tzn, że winna być podana, a nie była wcale. Co jest nietaktowne. Zrozumiałe, czy nie bardzo ?? " Nie przypominam sobie, żeby na jakimkolwiek zebraniu przygotowującym Wigilie na Zawadzie w tym roku był przedstawiciel SM Zakrzewo " a Kto jest w składzie nielicznego stowarzyszenia. .. i ilu ich jest ? Wiemy, czy nie ?? Bo widzę, że nie wiemy, I jakie są organy Spółdzielni Mieszkaniowych ?? Hmmm. .?? Odróbmy lekcje a później się wypowiadajmy, jeśli. .. .Komuś chcemy zwrócić uwagę. Było by. .. miło.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  2
  pampi-ZAWADA(2015-12-14)
 • do pampi - co za bzdura jak co roku wigilję na Zawadzie przygotowuje Stowarzyszenie Przyjaciół Zawada przy współudziale SM Zakrzewo czyli współorganizatora a po drugie po co tyle złośliwości, wstyd. Czy nie można spotkać się i powiedzieć sobie parę słów w cztery oczy a nie głupoty wypisywać na forum. Trochę opamiętania by się przydało, w święta nawet zwierzęta mówią ludzkim głosem.
 • " współorganizatora ', a jednak, można. .. nie pomijać ?? Co do " bzdur', to już dawno sprostowane. Nie wiem. .. .o jakiej złośliwości mowa ?? Nie jestem osobą złośliwą a dociekliwą, lubiąca prawdę i słuchającą to, co Ktoś obiecuje, deklaruje a potem, czy realizuje. Zwłaszcza, jak jest to osoba publiczna ( funkcjonariusz publiczny ), takie prawo. .. każdego wyborcy, w tym moje.
Reklama