UWAGA!

Przygotowania do Ślubu start! Regionalne Targi Ślubne "Ślubne ABC" po raz trzeci

Już 11 lutego 2018 r. w Elblągu odbędą się III Regionalne Targi Ślubne „Ślubne ABC”. Zapraszamy zainteresowane firmy do rezerwacji miejsc. Zobacz zdjęcia.

Firma TM Audio Projekt i Serwis Ślubny „Weselny Elbląg” mają zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w III Regionalnych Targach Ślubnych w Elblągu organizowanych pod nazwą “Ślubne ABC”, które  odbędą się 11 lutego 2018r. w Hali Sportowo - Widowiskowej (Hala ”CSB”) przy alei Grunwaldzkiej 135.
      
       Od samego początku Regionalne Targi Ślubne "Ślubne ABC" spotkały się z dużym zainteresowaniem. Pierwsza edycja zgromadziła ponad 50 wystawców, druga zaś 70!
       Wśród nich m.in. fotografowie, kamerzyści, Salony Sukien Ślubnych, Barmani, Sale Weselne i wiele innych. Z roku na rok organizatorzy będą dążyć do tego, aby Regionalne Targi Ślubne “Ślubne ABC” stały się jedną z większych tego typu imprez w naszej części kraju. Oprócz elbląskich gościły również firmy z Trójmiasta, Olsztyna, Mierzei Wiślanej, Starogardu Gdańskiego i Pasłęka. Podczas ostatniej edycji odwiedzających było ponad 1100 osób.
      
       Tak jak przy poprzednich edycjach wstęp na Targi będzie nieodpłatny.

      
       Ofertę w głównej mierze organizatorzy kierują do firm z województw: warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. Przygotowanych jest około 100 miejsc dla wystawców, zapewniając przy tym swobodę i komfort. Moduły wielkości 2m2 dają możliwość doboru odpowiedniego metrażu stoiska.
      
       Chętnych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą lub do kontaktu:
       Joanna Arlik – współorganizator Regionalnych Targów Ślubnych w Elblągu “Ślubne ABC”
       e-mail: kontakt@targislubne.elblag.pl, tel: 500-858-484.

                                                            ------- artykuł sponsorowany -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie