UWAGA!

Teraz ja - Sikam na waszą elewację

 Elbląg, Sikam na waszą elewację

Miasto pięknieje z roku na rok. Piękne nowe elewacją lśnią farbą i gamą kolorów. Przykro o tym pisać, ale ich żywotność jest krótka - obsikane przez psy i śmierdzące przedstawiają żałosny widok...

Z daleka widać czarne cuchnące plamy! O dziwo, właściciele psów widzą, że pies załatwia swoją potrzebę na lśniącą czystością ścianę i nie robią nic, aby temu zapobiec. Całości dopełniają hałdy odchodów - dosłownie wszędzie wokół bloku. Staliśmy się niewolnikami psów.
       Płacimy bardzo duże pieniądze z własnej kieszeni, żeby nasz dom wyglądał ładnie i estetycznie. Niestety ludzie hodujący psy bez żadnej wyobraźni niszczą nasz dorobek. Inne miasta broniąc się, stawiają płotki ochronne pół metra od ściany, tylko kto za to zapłaci?
       Jako wspólnota zastanawiamy się nad założeniem monitoringu i koszty za malowanie ścian pokryje wtedy właściciel psa.
      
Kaczor
Liczba publikacji: 21
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
1.9 11 82

A moim zdaniem...
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • gdzie ty widziałeś te piękne lśniące elewacje? masz na myśli tandetny styropian pomalowany najtańszą farbą? jakbyś trochę pomyślał to pies nie dosięgnie żeby obsikać elewację domu, to menele, patole i gimbaza sikają po ścianach
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  49
  12
  expert(2014-02-13)
 • powołaj jeszcze do życia ZOMO i ORMO zabroń dzieciom się bawić, śmiać się i hałasować. (lepiej ty i twoja wspólnota weźcie ze schroniska i pokochajcie psa lub kota)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  35
  12
  ccccccccccccc(2014-02-13)
 • Wszystko przez ten obowiązek prowadzania na smyczy wszystkiego co się rusza! Za dawnych czasów, kiedy tego nie było, żaden pies nie załatwił się na chodniku, tylko uciekał w ustronne miejsca.
 • szczególnie ten " słodziak" York ze zdjecia narobi wielkich szkód (chłopie zastanów się nad sobą ) expert ma racje.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26
  10
  cb2222(2014-02-13)
 • Sikam to ja na ten artykuł. .. Chyba skrzywdził Cię jakiś piesek?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  35
  9
  lipawmescie(2014-02-13)
 • Masakra jeszcze napisz że deszcz jak pada to zacina i pada na elewacje, śnieg to samo a jak samochody jadą to chlapią błotem, Niedługo psy będą sikać do woreczków na kupkę, a koty zamiast po śmietnikach będą buszować na drzewach. A ptaki i ich kupska co z nimi ja się pytam powystrzelać co do jednego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  29
  8
  tahyh(2014-02-13)
 • MariuszLewandowski-Fc Szaleństwo jak widać ma różne oblicza bywa że i " asteroidalne " . Sposób rozumowania autora to typowa manipulacja - większe straty przynoszą kwaśne deszcze niż kwaśny mocz pińczerka. Autorowi wypada zaproponować żeby położył się w szklanej trumnie i czekał na śmierć - będzie czysto i septycznie. Życie nie jest ani czyste ani septyczne ale jak kogoś podać utylizacji to chyba jednak nie owe pieski. A tak przy okazji litr farby emulsyjnej to 12-15 zł i starczy na reperaturki po pieskach na rok.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  25
  11
  MariuszLewandowski-Fc(2014-02-13)
 • Sikam na @Meteor2.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19
  5
  Sikunkiewicz(2014-02-13)
 • A gdzie ty widziałeś psa, który podnosi nogę na ponad pół metra, bo od takie wysokości zaczynają się twoje piękne elewacje. Paskudne to one są od str północnej przez zieleniejącego grzyba. Zajmij się czymś pożytecznym chłopie bo tak jak wyżej- si. .am na twoje wypociny:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26
  7
  litości(2014-02-13)
 • Nie tylko nowe elewacje są obsikiwane przez psy, ale też dewastowane przez pisanie po nich zwolenników ronda żołnierzy wyklętych.
 • hahahaa ostatnio artykul o psich kupach z ktorego sie smialem i pisalem ze z byle czego afere robia a tu kolejna z sikami. hahaha. OGARNIJCIE SIE, na prawde nie macie czym sie zajmowac? Lepiej piszcie o niedokonczonych drogach, bezrobociu itd a nie takie pierdoly
 • mam już dość wszechobecnych psich gówien, defekatorow chodnikowych i ich właścicieli
Reklama