UWAGA!

Startuje 6. edycja Budżetu Obywatelskiego

Elbląg, Startuje 6. edycja Budżetu Obywatelskiego

2 maja rozpoczyna się kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego. Na co zostaną przeznaczone 2,5 mln złotych z miejskiego budżetu – o tym już po raz szósty zdecydują elblążanie. Na początku, jak zawsze, czekamy na dobre pomysły mieszkańców. Zachęcamy więc do przyjrzenia się otaczającej nas wspólnej przestrzeni, zastanowienia się, co można w niej poprawić. Czekamy na projekty lokalne i ogólnomiejskie.

Liczymy, że poza pomysłami dotyczącymi miejskiej infrastruktury, zechcą Państwo zaproponować ciekawe wydarzania, spotkania, przedsięwzięcia, które będą integrować mieszkańców.
       - Dotychczasowe edycje w wielu miejscach pomogły zmienić Elbląg. Wiem, że nasi mieszkańcy są kreatywni i mam nadzieję, że w tym roku również nie zabraknie takich idei, które służyć będą nam wszystkim. Gorąco zachęcam do udziału w tworzeniu Budżetu Obywatelskiego – podkreśla prezydent Witold Wróblewski.
       Wnioski można będzie składać do 25 czerwca elektronicznie poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie lub w formie papierowej w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego.
       Wszelkie informacje na temat tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego dostępne będą na stronie lub pod numerem telefonu tel. 55 239 34 63. Mieszkańcy będą mogli również skorzystać z konsultacji w Urzędzie Miejskim przy ul. Łączności 1, które odbędą się: 23 maja, 30 maja i 6 czerwca w godz. 15-16.30.
       Serdecznie zapraszamy również do specjalnego namiotu, w którym będzie się odbywała promocja 6. edycji Budżetu Obywatelskiego. Namiot będzie wystawiony na placu przed katedrą Św. Mikołaja, 2 maja – podczas festynu zorganizowanego z okazji Święta Flagi.
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama