UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Stowarzyszenie Wiosna czeka na wolontariuszy... w Bażantarni

 
Elbląg, Wolontariusze Akademii Przyszłości poświęcają się pracy z uczniami (zdj. nadesłane)
Wolontariusze Akademii Przyszłości poświęcają się pracy z uczniami (zdj. nadesłane)

Członkowie Stowarzysznia Wiosna w Elblągu zapraszają do włączenia się w projekty Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości, które są realizowane także w naszym mieście. Dobrą okazją do poznania tych projektów będzie Leśna Akademia Sukcesów, stanowiąca podsumowanie minionego roku pracy wolontariuszy z dziećmi.

Wolontariusze Akademii Przyszłości organizują Leśną Galę Sukcesów w najbliższy piątek (3 lipca) o godz. 17 w Bażantarni (wiata Margitka). To wydarzenie jest podsumowaniem kolejnej edycji naszego projektu poświęconego uczniom szkół. Tego dnia łączymy siły, bo organizacją imprezy zajmują się wolontariusze dwóch siostrzanych projektów Stowarzyszenia Wiosna: Akademii Przyszłości i Szlachetnej Paczki. Jeżeli ktoś chce dołączyć do drużyny SuperW i pomagać innym, to zapraszamy do zgłoszeń na stronę SuperW. Jeśli chcesz pracować z potrzebującymi rodzinami, wybierz Szlachetną Paczkę. Jeżeli chcesz pracować z dziećmi, to wybierz Akademię Przyszłości.

W ramach projektu Akademia Przyszłości działamy w trzech elbląskich szkołach: SP nr 14, SP nr 21 i SP nr 25. W najbliższy piątek będziemy świętować sukcesy naszych małych studentów, a dla chętnych do włączenia się w nasz wolontariat będzie to dobra okazja do zapoznania się z nami i prowadzonymi przez nas inicjatywami. Zapraszamy!

Katarzyna Kamińska-Kozioł, Koordynator Regionalny Akademii Przyszłości
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama