UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Trwa rejestracja wolontariuszy WOŚP

2021-01-04
Aktualizowany 2021-01-05 06:44
 
Elbląg, Trwa rejestracja wolontariuszy WOŚP

Jeszcze do 18 stycznia mogą się zgłaszać osoby, które chcą zostać wolontariuszami elbląskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku – z powodu pandemii – finał WOŚP odbędzie się w całym kraju 31 stycznia.

Jak zostać wolontariuszem WOŚP w Elblągu? Są dwa sposoby: rekrutacja online lub w sztabie.

 

Rekrutacja online

wolontariusz ma możliwość zgłoszenia się za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl i samodzielnego uzupełnienia formularza zgłoszeniowego.  Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc  i założenie konta opiekuna wolontariusza. Zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne  z zostaniem wolontariuszem. 

Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia musisz zadzwonić do Sztabu (tel. 600 384 230), aby potwierdzić dane, które zostały wpisane do formularza. Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.

 

Rekrutacja w sztabie WOŚP

Zgłaszamy się w siedzibie Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17/26, zabieramy ze sobą: zdjęcie, dowód lub inny dokument tożsamości oprócz danych osobowych podajemy adres e-mail, nr telefonu komórkowego oraz wyrażamy pisemną zgodę na przetwarzanie danych osobowych. W przypadku osób nieletnich dodatkowo zabieramy ze sobą opiekuna prawnego, który na miejscu podpisze zgodę na wasze uczestnictwo w 29 Finale WOŚP w Elblągu.

Czekamy na Was od poniedziałku do piątku od 9 do 16, a w sobotę od 11 do 14.

 

Ważna informacja dla dzieci i młodzieży poniżej 16. roku życia.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce prosimy, żeby w tym roku Waszymi opiekunami na czas zbiórki zostali rodzice, pełnoletnie rodzeństwo, opiekunowie prawni. Zależy nam bardzo na Waszym zdrowiu i musimy minimalizować zagrożenie.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod numerem tel. 600 384 230. Zapraszamy.


        

WOŚP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama