UWAGA!

Walentynki w Gimnazjum nr 6

 
Elbląg, Walentynki w Gimnazjum nr 6
fot. nadesłana

Wczorajszy (14 lutego) dzień był ukoronowaniem kilkutygodniowych przygotowań do Walentynek w Gimnazjum nr 6. Były specjalne dekoracje, prezentacje literatury miłosnej, występy artystyczne, a nawet listonosz roznoszący kartki walentynkowe.

Już w poniedziałek nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na najładniej udekorowany gabinet. Nasza szkoła została opanowana przez niezliczone ilości czerwonych serc i amorków. Dekoracje wprowadziły wszystkich w dobry nastój.
       Od rana krążył listonosz, który doręczał wszystkim zakochanym kartki walentynkowe. Wszyscy, nawet ci nieśmiali, mogli wyznać swe uczucia. Miłosną atmosferę pobudzała również romantyczna muzyka odtwarzana podczas przerw.
       Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem - Martą Zengotą sprzedawał czekoladki, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.
       Zaprezentowane zostały także pozycje książkowe związane z tematyką miłosną, które dostępne są w naszej bibliotece dla wszystkich, bez względu na to czy są zakochani, czy nie.
       Kolejnym punktem dnia były, z niecierpliwością oczekiwane, przedstawienia o tematyce miłosnej. W naszej szkole odbyła się I edycja Igraszek Walentynkowych. Gośćmi byli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 i to oni jako pierwsi prezentowali swój montaż słowno-muzyczny. Szóstoklasiści przedstawili bardzo dojrzały program, który samodzielnie przygotowali. Był to pokaz, który spowodował, że starsi koledzy z naszej szkoły oniemieli z zachwytu. Potem reprezentanci z naszego gimnazjum przedstawili swój program obrazując ewolucję miłosnych wyznań od prehistorii do czasów współczesnych . Przedstawienie zostało również entuzjastycznie przyjęte przez grono pedagogiczne i uczniów. Przy prezentacjach wszyscy dobrze się bawili, a publika mogła, w trakcie obrad jury, przystąpić do quizu o tematyce miłosnej, prowadzonego przez A. Koczergę. Obrady jury były pełne argumentacji i kompromisowym rozstrzygnięciem stał się remis. Goście otrzymali pamiątkową książkę, dyplom z podziękowaniem oraz serce, przygotowane techniką decupage we współpracy z naszą partnerską szkołą SP nr 6, będące wspomnieniem dzisiejszej wizyty.
       Nad występami pieczę roztoczyły: A. Koczerga, D. Tomaszewska- Kowalczyk, A. Winczewska, W. Kołtunowska, A. Walewska, W. Zander. Oprawę muzyczną zagwarantowała E. Pisarkiewicz, dekoracjami zajęły się B. Gołasz i W. Kołtunowska. Koordynatorem imprezy była Walentyna Łojewska.
       Kolejne występy walentynkowe już za rok i do miłego……zakochania.
      
      
Anna Walewska, Gimnazjum nr 6
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Bardzo dobra praktyka, bo w tamtym gimnazjum włącza się do takich występów młodzież z klas integracyjnych i to jest właśnie PRAWDZIWA INTEGRACJA. Gratuluję
 • Brawo, najważniejsza jest wspólna zabawa. Połączeinie zmagań uczniów ze szkoły podstawoej i gimnazjum to jest świetny pomysł.
 • Jestem stałą czytelniczką portelu. Widzę, że młodzież w tym Gimnazjum nie tylko siedzi przed komputerami, jak to ostatnio zarzucano. Aktywni są również w innych dziedzinach.
 • To jest najważniejsza szkoła jaka może być.gimnazjum nr6 rządzi
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Czytelnik_MOBI_89912(2013-02-16)
 • To jest najfajniejsza szkoła jaka może być gimnazjum numer 6 rządzi
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Czytelnik_MOBI_5738(2013-02-16)
 • Najlepsza szkoła w mieście. Zawsze coś się dzieje. Brawo.
 • Bez przesady. Są gimnazja lepsze niż Gimn 6,ale tam faktycznie ciągle coś organizują. Młodzież mają różna, a ciągle chce im się w nią inwestować nie tylko to co wiąże się z materiałem wymaganym programem nauczania. Fajnie mają tam dzieciaki, uczą się i bawią, a w tym też przecież nauka. Może nawet lepsza.
 • Wystąpiłam w tym przedstawieniu jako bogini Eris i dlatego wiem ile pracy włożyliśmy w to przedstawienie. Polecam to gimnazjum.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Joanna P. 1a(2013-03-09)
 • Super przedstawienie. Bogini Eris była najfajniejsza !
Reklama