UWAGA!

Warsztaty balonowe w Centrum Helen Doron

2014-02-14
07:00
Warsztaty balonowe w Centrum Helen Doron

Centrum Helen Doron serdecznie zaprasza do skorzystania z ostatnich wolnych miejsc na warsztaty balonowe w najbliższą niedzielę – 16 lutego – prowadzone przez Patrycję Lipińską, autorkę pierwszych w Polsce ogólnodostępnych lekcji skręcania i modelowania balonów oraz animatorkę zajęć dla dzieci organizowanych w całej Polsce. Zajęcia są idealne dla przyszłych animatorów, pedagogów przedszkolnych, szkolnych, ludzi z pasją. Zdobyte umiejętności z pewnością umożliwią organizowanie imprez atrakcyjnych dla dzieci. Wejściówki płatne 150 złotych do kupienia na miejscu.

Centrum Helen Doron w Elblągu serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na kursy języka angielskiego. Tylko u nas można jednocześnie bawić się i uczyć angielskiego w naturalny sposób.
       Helen Doron Early English jest wyjątkową, prostą i naturalną metodą nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka, bez względu na to, jaki jest jego język ojczysty. Wykorzystanie unikalnej umiejętności dziecka do przyswajania języka pozwala na uczenie do dziesięciu razy szybciej niż przeciętne kursy. Kursy mają formę przyjazną dziecku, są pełne zabaw, gier i piosenek. Metoda Helen Doron naśladuje sposób, w jaki dzieci poznają swój język ojczysty. Dzieci mają kontakt z językiem na co dzień, osłuchują się z nim, a każda próba powiedzenia czegoś czy wykazanie zrozumienia np. wydanego polecania sprawia, że rodzice lub inne bliskie osoby chwalą dziecko, co powoduje, że czuje ono satysfakcję z dokonanego postępu.
      
 Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe!
      
      
      
Centrum Helen Doron
       ul. Płk. Dąbka 138/2
       82-300 Elbląg
      
elblag@helendoron.pl
       500 018 782

      
       --------- Reklama ---------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej