UWAGA!

Własna firma - konferencja w ZSIŚIU

 Elbląg, Własna firma - konferencja w ZSIŚIU
fot. nadesłana

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług zorganizował konferencję pt. „Własna firma”. Spotkanie przeznaczone było dla uczniów kształcących się w zawodzie fryzjer.

W dniach 18-24 listopada 2013 roku po raz szósty został w Polsce zorganizowany Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, obchodzony jednocześnie w ponad 120 krajach. W ramach ŚTP Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości zaprosiła uczniów, nauczycieli i przedsiębiorców do udziału w projekcie „Otwarta firma”. 
       W spotkaniu udział wzięli zaproszeni goście - właściciele salonów fryzjerskich. Jeden z nich to absolwent Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług z 2011 r.
       W czasie spotkania uczniowie dowiedzieli się mi. in. Gdzie szukać pomysłów na biznes? Jak zweryfikować pomysł na biznes? Jak skonstruowany jest dobry biznesplan? Jakie są zalety i wady danej formy organizacyjno-prawnej przedsiębiorstwa? Co zdecydowało o sukcesie firmy? Jakie strategie działania stosuje firma? Jak skutecznie zarządzać firmą? Gdzie szukać pomocy przy uruchomieniu działalności? Skąd zdobyć fundusze na uruchomienie działalności?
      
Małgorzata Borkowska, Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama