UWAGA!

Wnioski tylko do jutra

 
Elbląg, Wnioski tylko do jutra

Zostały tylko dwa dni na składanie pomysłów do Budżetu Obywatelskiego. Swoje projekty można składać osobiście w Biurze Obsługi Interesantów lub przez formularz online dostępny na stronie internetowej Urzędu Miejskiego tylko do 14 czerwca. To ostatni moment na zgłoszenie propozycji i zmianę swojego najbliższego otoczenia.

Kończy się nabór wniosków do drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego. Z nadesłanych dotychczas propozycji wynika, że elblążanie oczekują głównie inwestycji związanych z modernizacją istniejącej małej architektury bądź wykonania nowej. Dominują wnioski dotyczące remontów i budowy chodników, ulic, parkingów, placów zabaw, oświetlenia – mówi Hanna Laska-Kleinszmidt, dyrektor Departamentu Komunikacji Miejskiej Urzędu Miejskiego w Elblągu.
       Wypełnienie wniosku nie wymaga specjalnego wysiłku, ani szczegółów na temat wnioskowanej inwestycji. Wystarczy wskazać miejsce, krótko opisać zakres prac, wpływ inwestycji na życie lokalnej społeczności i wpisać podstawowe dane osobowe.
       Po 14 czerwca wszystkie złożone wnioski będą do wglądu na stronie internetowej www.budzetobywatelski.elblag.eu. O tym, które zdaniem mieszkańców inwestycje zostaną skierowane do realizacji w 2014 roku, zdecyduje głosowanie zaplanowane na przełom września i października.
      
Urząd Miejski w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama