UWAGA!

XII Piastowiada za nami

2014-07-08
Aktualizowany 2014-07-08 09:55
 
Elbląg, XII Piastowiada za nami
fot. nadesłana

Podobno w dzisiejszych czasach najlepszą wiadomością medialną jest to, że stało się coś złego i im większa tragedia, tym poczytniejszy jest artykuł. Zastanawiałem się więc, co napisać o kolejnej Piastowiadzie? Nuda: po raz kolejny impreza bardzo dobrze zorganizowana, a ludzie świetnie się bawili.

Jak co roku Gospodarze oferowali różnorodną rozrywkę od zawodów zaczynając, poprzez piknik rodzinny, grill, gry dla dzieci, pokazy kucia konia, na zabawie przy ognisku kończąc. Nawet upadków na parkourze było jak na lekarstwo i tak sobie myślę, że mimo wszystko niech tak zostanie na kolejnych Piastowiadach - czego Gospodarzom życzę.
       Tradycyjnie największym zainteresowaniem cieszyły się zawody w klasie LL gdzie mieliśmy ponad 50 przejazdów. Zawody te zwyciężyła Adrianna Nikelewska na Gabirze z Milejewka, drugą zawodniczką była Paulina Kulon na Sekundzie, trzecia była Magda Pieszak na Azji.
       Klasę L wygrała Paula Jeleniewska na Czaorze, druga była Aleksandra Czajka na Dżeserze, ostatnie miejsce na podium zagwarantowała sobie Aleksandra Bocoń na Klarysie.
       Zawody klasy P o wzrastającym stopniu trudności z jokerem wygrał Damian Ostręga na Conti drugim i trzecim miejscem podzieliły się zawodniczki, które już dzisiaj stawały na podium w klasie L: Aleksandra Czajka i Paula Jeleniewska.
       Kolejny raz rozgrywane byłyteż zawody dla tych zawodników, którzy "na co dzień" już nie biorą czynnego udziału w zawodach tzw. Biznes Cup. W tym roku Kasia Nazarewicz nie była już tak gościnna, jak w latach poprzednich, zajmując pierwsze miejsce.
       Na stronie piastowo.eu znajdziecie pełne wyniki zawodów i galerię zdjęć.
      
informacja nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama