UWAGA!

Z Elbląga do Nowego Dworu

Elbląg, Z Elbląga do Nowego Dworu

Elbląski Klub Przyjaciół Pomorskiej Drogi św. Jakuba zaprasza na piątą już w tym roku wspólną wędrówkę. W sobotę, 9 września wędrujemy Pomorską Drogą św. Jakuba z Elbląga do Nowego Dworu Gdańskiego. Zbiórka o godz. 8 przy pomniku Jana Pawła II przy katedrze św. Mikołaja w Elblągu. Przed nami 30-kilometrowa wędrówka w spokojnym tempie.

Każdy z uczestników otrzyma bezpłatnie Paszport Pielgrzyma Pomorskiej Drogi. Bierzemy ze sobą wygodne buty, coś do picia i do jedzenia, nakrycie głowy i sami jesteśmy odpowiedzialni za swoje bezpieczeństwo. Opuścimy już tereny Wysoczyzny Elbląskiej i wejdziemy na Żuławy. Przekonacie się, jakie Żuławy są malownicze. Pójdziemy w spokojnym tempie i będziemy odpoczywać co kilka kilometrów. W Kępkach czeka na Was niespodzianka: zobaczycie ile kilometrów dzieli Was jeszcze od Santiago de Compostela! Wędrówkę zakończymy w Nowym Dworze Gdańskim skąd wrócimy autobusem ok. godz. 17.
       Następna wędrówka odbędzie się w październiku (Nowy Dwór Gdański - Niedźwiedzica). Każdy, kto przejdzie Pomorską Drogą od Braniewa do Niedźwiedzicy, otrzyma brązową odznakę Pomorskiej Drogi św. Jakuba. Zapraszamy wszystkich!
      
Tamara Frączkowska, Elbląski Klub Przyjaciół Pomorskiej Drogi św. Jakuba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama