UWAGA!

Akademia Kowno ponownie zagrała z Olimpią

 Elbląg, Akademia Kowno ponownie zagrała z Olimpią
fot. nadesłana

Drużyny żółto-biało-niebieskich kolejny raz w przeciągu kilku miesięcy zmierzyły się w grach sparingowych z przeciwnikiem z Litwy - Be1 Nacionaline Futbolo Akademija Kowno.

Rywalizacja z rówieśnikami z innego kraju może wpłynąć jedynie pozytywnie na rozwój. To okazja do sprawdzenia własnych umiejętności na tle rywala, z którym na co dzień nie dochodzi do konfrontacji. Tym razem sparingi rozegrały roczniki 2003-2007.

- Wszystkie mecze były bardzo wyrównane i stały na wysokim poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z kolegami ze wschodu i już teraz planujemy kolejne spotkanie. Myślę, że na pewno odwdzięczymy się w niedalekiej przyszłości naszą wizytą na ich terenie. - poinformował trener koordynator Olimpii Karol Przybyła.

Wcześniej drużyna z Litwy gościła w Elblągu w grudniu ubiegłego roku. Wówczas rozegrano osiem spotkań, tym razem zaplanowano o jeden sparing mniej. Areną zmagań ponownie okazało się boisko przy ul. Skrzydlatej.

Przypomnijmy, że harmonijna współpraca jest dużą zasługą Daniela Okuniewskiego, byłego trenera bramkarzy grup młodzieżowych Olimpii, obecnie pracujący w akademii w klubie z Kowna.

 

 

Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama