UWAGA!

Aqua Fitness w CRW Dolinka

Elbląg, Aqua Fitness w CRW Dolinka

Aqua Fitness to świetna forma treningu w wodzie, którego celem jest nie tylko dobre samopoczucie fizyczne, ale również psychiczne. Zajęcia takie 3 razy w tygodniu (we wtorki, czwartki i niedziele) ma w swojej ofercie Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka.

Ćwiczenia w wodzie, organizowane w ramach akcji Aktywuj się z MOSiR-em, to propozycja, która w zeszłym roku cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Z zajęć Aqua Fitness korzysta każdorazowo wiele osób, dla których aktywne spędzanie czasu jest ważne. W zeszłym roku zajęcia Aqua Fitness odbywały się jedynie w Krytej Pływalni, a od wakacji również w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka.

- Chcemy, żeby każdy znalazł ćwiczenia, które spełnią jego oczekiwania, dlatego staramy się urozmaicić i rozbudować naszą ofertę. Ze względu na duże zainteresowanie zorganizowaliśmy zajęcia Aqua Fitness również w CRW Dolinka. – mówi Adam Krause, kierownik obiektu. – Zapraszamy we wtorki i czwartki na godz. 20, a w niedziele na godz. 17. Zachęcam szczególnie do zakupu karnetów w promocyjnych cenach.

Aqua Fitness to zajęcia skierowane do wszystkich miłośników aktywności fizycznej. Jest to forma treningu w wodzie, mająca na celu poszukiwanie dobrego samopoczucia, zarówno z punktu widzenia psychologicznego, jak i socjologicznego. To wspaniała forma treningu całego ciała, który zmierza do osiągnięcia maksymalnej sprawności fizycznej, przy wykorzystaniu różnorodnych form ruchowych w wodzie. Ćwiczenia dostosowane są do możliwości, gustu i oczekiwań uczestników.

Zajęcia w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 20.00 oraz w niedzielę o godz. 17.00. Pojedyncze wejście to koszt 25 zł, natomiast karnety można kupić w promocyjnej cenie 80 zł za 4 wejścia w ciągu miesiąca lub 130 zł za 8 wejść w ciągu miesiąca. Z zajęć mogą korzystać użytkownicy programu OK System.

Więcej informacji można uzyskać w recepcji CRW Dolinka lub telefonicznie, pod numerem 55 625 60 60.

MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama