• Czy to jest piłka nożna czy jakaś groteska. Wydaje mi się, że w tym przypadku występuje totalny brak szacunku dla kibiców i tu nie ma żadnego usprawiedliwienia. Wydaje mi się, że należy się zastanowić nad sensem dalszej egzystencji.
  • jak tak dalej pojdzie to na Conce zacznie przychodzic wiecej ludzi niz na Olimpie. kibice OE krzycza do Conci "po co wy gracie jak wy kibicow nie macie" a ja spytam tak: po co gra Olimpia jesli nie chce awansowac? tluymaczenia o czekaniu na stadion to marna wymowka. no chyba ze OE jest po prostu na tyle slaba ze nie odpuszcza meczow i przegrywa zasluzenie. budzet Conci jest pewnie ze 2 azy mniejszy niz OE, a mimo to jutro prawdopodobnie przeskoczy ich w tabeli. ruski zaciag ewidentnie nie zdaje egzaminu, a taktyka trenera "w kazdym meczu na 0:0" to kpiny z kibicow - w tej slabej lidze OE powinna grac ofensywnie i widowiskowo, tak jak za Arteniuka.
  • O patałachach nie warto pisać. I tak zostawmy ten temat.
  • Stadion na 40000 tyś. ludzi i na pewno przyniesie skutek w postaci wielu lat spłaty. Wielki kibel i tyle.
  • lepszy sport w pysku, jak na boisku. dobranoc Państwu.
  • O joo i joooo i joooooj jak z Danza Kuduro
  • ojojoj. .. .a co to się stało?
    0
    0
    uuuuu u(2012-09-15)
  • Jedynym pomyslem tej druzyny na strzelenie gola jest podanie do tego malego chlopaka na boku, niech on szybko biegnie pod linie i dorzuci komus? Wstyd, zenada! jak tam mozna, bez walki mecz przegrac.
    0
    0
    Pan Piotr(2012-09-15)
  • Zawodnik z numerem 11 w Olimpii prosił o znmianę od 70 minuty, a ten białoruski trener zrobił w międzyczasie 2 zmiany a dopiero w 93 minucie zmienił zawodnika z numerem 11 w Olimpii
    0
    0
    zmiana(2012-09-15)
  • Ciekawe czy FRAJERSTWO jutro po przegranej Condonii także napisze blamasz Condonii.
    0
    0
    Paszoł won(2012-09-15)
  • Oczywiscie blamaż.
    0
    0
  • Paszoł won jak conca przegra to nic się nie stanie, bo grają w silniejszej lidze niż grali. Blamaż urządza olimpia. Nie dość, że spadła niżej to jeszcze przegrywa z totalnie bez formy grającym świtem.