UWAGA!

Drugi nabór w Olimpii

Klub Sportowy Olimpia Elbląg po raz kolejny ogłasza nabór do sekcji młodzieżowych piłki nożnej. Wszystkie dzieci urodzone w latach 2001, 2002, 2003 i 2004, mogą spróbować swoich sił w najstarszym i najbardziej zasłużonym klubie piłkarskim w mieście.

Pierwszy nabór, przeprowadzony kilka tygodni temu, przyniósł efekt w postaci kilkunastu chłopców, którzy być może na dobre rozpoczną szkolenie w Olimpii. Teraz klub z ul. Agrykola postanowił iść krok dalej. Do akcji włączeni zostali piłkarze pierwszej drużyny Olimpii, którzy będę brać czynny udział w procesie rekrutacji, a później szkolenia młodych adeptów piłki nożnej.
         - Zaprosiliśmy do pomocy czterech zawodników z I-ligowej drużyny seniorów i są to: Mariusz Muszalik, Robert Sierant, Sławomir Szary i Marcin Pacan - informuje Lech Strembski, koordynator grup młodzieżowych w Olimpii Elbląg. - Każdy z tych zawodników z ochotą przyjął nasze zaproszenie i wspólnie z trenerami poszczególnych roczników będą czynnie uczestniczyli w szkoleniu młodzieży. Zakładamy, że w przyszłości, każdy z tych piłkarzy obejmie opieką jedną z grup i w miarę możliwości będzie pomagał w szkoleniu dzieci.
       Zajęcia dla wspomnianych grup młodzieżowych odbędą się w czwartek 18 sierpnia, na boisku przy ul. Skrzydlatej, o godz. 18.30. Organizatorzy zamierzają podzielić boisko na cztery części, a każda z grup, będzie miała trening pod okiem jednego z czterech wymienionych piłkarzy I-ligowej Olimpii.
       - Mam nadzieję, że obecności zawodników, którzy dziś grają w naszym klubie, a mają za sobą występy w ekstraklasie, będzie pozytywnym bodźcem dla dzieci, które pragną uprawiać piłkę nożną - wyjaśnia Strembski. - Ci młodzi chłopcy będą mogli zobaczyć jakie umiejętności piłkarskie posiadają jedni z najlepszych piłkarzy Olimpii. A być może w przyszłości pójdą w ich ślady. Zapraszamy dzieci, ale także ich rodziców, aby przyprowadzili swoje pociechy na boisko przy ul. Skrzydlatej. Być może już za kilka lat doczekamy się zawodników, którzy podobnie jak obecni, będą mogli pochwalić się występami w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju.
       Więcej informacji o naborze można uzyskać u koordynatora grup młodzieżowych Olimpii pod nr tel. 601-687-022.
      
Krzysztof Fedak, rzecznik prasowy Olimpii Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Hehehe. .. .czyżby wszyscy rodzice posłali swoje pociechy do OE 2004 i Conci? hehe. .. .Czyżby wszyscy trenerzy wytransferowali się do OE2004 i Conci i klubik z Agrykola musiał się posiłkować dorobkiewiczami z zespołu seniorów? hehehe Jakoś nie widzę żeby podali nazwiska swoich trenerów heheh. Tak to jest, nie życzę wam źle, ale dawno temu pogubiliście się, a po przejęciu klubu przez tą kibicowską brać już zupełnie wszystko wygląda nie tak jak powinno, mimo awansu do 1szej ligi, którego żeby nie było gratuluję, ale to chyba za dużo na wasze barki przy tym systemie finansowania klubu. I tak, nie zgadzam się, żeby miasto było waszym głównym sponsorem, nie jesteście sami w tym mieście, a i tak dostajecie najwięcej. Więc niech żaden kibic nie pisze, że prezydencik wam obiecał i teraz musicie mieć. Szkoda, że nie było tylu klubów 10 lat temu, może mój dzieciak nie usłyszałby, że nie ma miejsc, a on na dzień dzisiejszy nie jest wystarczająco dobry, także nic tylko teraz się cieszyć, może któryś chłopak objawi talent w którymś momencie i się wybije, kiedyś nie było warunków, teraz są, gratuluję i życzę powodzenia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  he he he(2011-08-12)
 • i tak najlepsze szkolenie jest w OLIMPIA 2004!! zapraszamy do rocznika 2002,2003 i młodszych! akurat sa chłopcy w Luzinie na obozie piłkarskim, zagraja sparingi z Gdańskiem, Arką i innymi.
 • OLIMPIA 2004 full wypas jeśli chodzi o szkolenie, zapraszamy na MONIUSZKI, rodzice zobaczcie sami!!!
 • Rodzice będą płacić za treningi i trenerów a ZKS będzie wysyłał na te treningi swoje "orły" które grzeją ławę, żeby sobie pokopali z dzieciakami "w gałę". Jaki klub takie szkolenie. A młodzież wszędzie tylko nie do Olimpii
 • OOOO jak przyjemnie sie czyta takie pelne emocji komentarze :D czym wy sie zalicie, ze wasze dzieci sa za slabe i nie mialyby szans w Olimpii dlatego ich tam nie chcieli :D Concordia lepsza, Olimpia 2004 najlepsza :D tylko, ze mistrza wojewodztwa zdobywaja tylko roczniki OLIMPII ELBLAG !!!!! i tak pozdrawiam wszystkich autorow powyzszych komentarzy :D
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zdenek blacha(2011-08-19)
Reklama