UWAGA!

GOŚĆ TYGODNIA: Jerzy Ringwelski

Zadaj pytanie trenerowi piłkarek ręcznych EB Startu Elbląg Jerzemu Ringwelskiemu. My przekażemy je w Twoim imieniu, a odpowiedż opublikujemy w pierwszy wydaniu Gościa Tygodnia w przyszły wtorek.

Na pytania do szkoleniowca naszych piłkarek ręcznych (które można wpisywać do rubryki "Moim zdaniem" albo przesyłać na adres admin@softel.elblag.pl) czekamy do północy w niedzielę.
     Oczekujemy na pytania związane z pracą i sylwetką trenera elbląskiego Startu.
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Pan Ringwelski, teraz światowej sławy trener, wcześniej zanim zajął sie karierą trenerską, pracował jako nauczyciel wychowania fizycznego w Liceum Ekonomicznym w Elblągu. Podczas jednych z zajęć zostałem przez niego uderzony w twarz pięścią, mimo że nie dostarczyłem powodów do takiego zachowania, zresztą jakie zachowanie ucznia usprawiedliwiłoby taki czyn? Konsekwencji w stosunku do niego nikt nie wyciągnął ani on mnie nie przeprosił. Mimo, że miało to miejsce ponad 14 lat temu, zawsze jak czytam artykuł o sukcesach p. Ringwelskiego, to przypominam sobie jego "niezwykłe" metody wychowawcze. Mam nadzieję, że w pracy z piłkarkami ręcznymi jest człowiekiem bardziej stonowanym.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ryszard z Elbląga(2001-03-01)
 • Od jakiegoś czasu elbląski zespół trapią kontuzje. Najpierw problemy z Achillesem miała Monika Pełka, teraz kontuzje mają Anna Pałgan, Olga Radkiewicz i ostatnio Justyna Alberciak. Dlaczego tak często ekipę Jerzego Ringwelskiego prześladują kontuzje? Czy jest to może spowodowane złym przygotowaniem fizycznym do sezonu? Jeśli jednak nie to jaki jest tego powód?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Kibic EB Startu(2001-03-01)
 • Chodzą słuchy, że EB Start boryka się z dużymi kłopotami finansowymi. O tym, że kłopoty były wiemy nie od dziś. Jednak coraz częściej kibice zadają sobie pytanie czy w przyszłym sezonie EB Start wystartuje do rozgrywek? Proszę o odpowiedz na to pytanie.
 • Teoretycznie elblążanki mają jeszcze szansę nawet na brązowy medal. Jednak jak jest w praktyce, chciałbym dowiedziec się od trenera EB Startu.
 • Na koniec sezonu kilku podstawowym zawodniczkom kończą się kontrakty. Czy elbląski klub stać na ich przedłużenie? Bo jeśli nie to kot zostanie w składzie?
 • W składzie zostaną śledzie i szprotki z elbląsko Zalewowej zalewie Wiślanej z nacią cebulową. Taż to szczypiornistki!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  A.Pietruszka(2001-03-05)