UWAGA!

Judo Camp 2016

 
Elbląg, Judo Camp 2016
fot. nadesłana (arch. portEl.pl)

Już w styczniu w naszym mieście po raz piąty odbędzie się Judo Camp "Szlifujemy talenty - poszukujemy mistrza". W imprezie weźmie udział około tysiąca amatorów tej dyscypliny sportu z całej Europy.

 - Serdecznie gratuluję inicjatywy, na pewno możecie liczyć również na wsparcie miasta. To kolejna duża, prestiżowa impreza sportowa, która pokazuje, że Elbląg ma osiągnięcia w różnych dyscyplinach, ale również doskonałe zaplecze do organizowania przedsięwzięć na skalę europejską. Nie ukrywam także, że mam do tej dyscypliny ogromny sentyment, bowiem trenowałem judo przez cztery lata – podkreślał podczas dzisiejszego spotkania prezydent Witold Wróblewski.
       Podczas campu odbędzie się między innymi seminarium szkoleniowe dla trenerów i sędziów w ramach programu realizowanego przez Europejską Federację Judo "Improve Your Club", gdzie ekspertem będzie światowej klasy trener z Japonii Hiroshi Katanishi.
       - Trenerem prowadzącym konsultacje techniczne dla zawodników i trenerów będzie również Evgeny Lvov (5 dan). Znakomity rosyjski zawodnik, utytułowany trener rosyjskich drużyn kobiet, juniorów i młodzieżowców – zaznacza Leszek Wilk trener UKS Olimpia Judo Elbląg.
       Oprócz treningów i walk sparingowych na matach w Elblągu odbędzie również Ogólnopolska Gala Judo
       - Podczas uroczystości władze Polskiego Związku Judo wyróżnią najlepszych zawodników i trenerów oraz najlepsze imprezy zorganizowanej w kraju w 2015 roku. Wśród wyróżnionych będą również srebrne medalistki mistrzostw świata – podkreśla Roman Gdula Prezes UKS Olimpia Judo Elbląg.
       Patronat nad imprezą sprawuje Europejska Federacja Judo oraz Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Brawo! Niestety wciąż niewiele osób wie, że Elbląg judo stoi. Mamy trzy silne kluby, które co roku dostarczają nam medale Mistrzostw i Pucharów Polski (głównie MKS "Truso" i UKS "Tomita") w różnych grupach wiekowych. Ciekawe, że prezydent ma podobno taki sentyment do tej dyscypliny, to informacja wręcz rewelacyjna :). Czy to się przełoży na zwiększenie środków, potrzebnych na szkolenie dzieci i młodzieży w roku 2016,czy jak zwykle prawie wszystko pójdzie na piłkę kopaną ? :). Pozdrowienia dla elbląskich judoków!
 • Szkoda że wejściówka pewnie kosztuje z 80 zł - mylę się ???
 • Tak tak mamy judoków i to dobrych, mamy już wychowanków z tytułami na Panek Kamil, Sylwia Deptuła czy Asia Jaworska, i wielu innych. .. .. powodzenia dla Wszystkich Judoków z Elbląga
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  judoElbląg(2015-11-20)
Reklama