UWAGA!

Kamienica Elbląska 2002 (trójbój)

25-26 kwietnia (czwartek i piątek) w Kamienicy Elbląskiej odbędą się Ogólnopolskie Zawody w Trójboju Sportowym (strzelanie, pływanie i bieganie). Po raz siódmy organizatorem tej imprezy jest tamtejszy Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy.

W VII Ogólnopolskich Zawodach w Trójboju Sportowym Kamienica Elbląska 2002 uczestniczyć będą sportowcy z Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych z całej Polski, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz domów dziecka z terenu powiatu elbląskiego. Po raz pierwszy w zawodach udział wezmą osoby niepełnosprawne - sportowcy z Warsztatów Terapii Zajęciowej. Charakter zawodów umożliwia ich uczestnikom oprócz rywalizacji sportowej, sposobność nawiązania stałych kontaktów podczas licznych imprez towarzyszących. Organizatorami zawodów oprócz Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kamienicy Elbląskiej są: Starostwo Powiatowe w Elblągu oraz UKS KAPER w Kamienicy Elbląskiej.
     W zawodach mogą uczestniczyć reprezentację ośrodków wychowawczych (rocznik 1984 i młodsi), reprezentacje WTZ oraz młodzież ze szkół ponadpodstawowych i gimnazjów z terenu naszego powiatu (rocznik 1984 i młodsi).
     W trójboju sportowym przewidziane jest współzawodnictwo w trzech dyscyplinach: strzelanie z karabinka pneumatycznego, pływanie (indywidualne na dystansie 100 m i sztafeta 3x50 m stylem dowolnym) oraz bieg przełajowy na dystansie 2500 m. Natomiast Drużyny WTZ rywalizować będą w następujących konkurencjach: rzut granatem na odległość, pływanie indywidualne na dystansie 25 m oraz bieg przełajowy na 2000 m.
     Konkurencje pływackie i strzeleckie odbędą się na obiektach MOSiR-u i LOK-u, natomiast bieg przełajowy zostanie rozegrany w lesie w okolicach Kamienicy Elbląskiej. W zawodach prowadzona będzie punktacja indywidualna i drużynowa, oddzielnie dla WTZ i pozostałych zawodników. Organizator imprezy przewidział dla zwycięzców nagrody rzeczowe.
     
     Program zawodów:
     
     25 kwietnia (czwartek)
     9.00 - odprawa techniczna
     10.00 - przejazd autokarem do Elbląga
     11.00 - zawody pływackie (basem MOSiR)
     13.00 - zawody strzeleckie/zawody rzutu granatem
     17.30 - mecz piłki nożnej kadra - wychowankowie
     19.00 ognisko, występ artystyczny z udziałem wychowanków MOW w Kamienicy Elbląskiej i uczestników WTZ
     21.00 - odprawa techniczna i podanie wyników z pierwszego dnia
     
     26 kwietnia (piątek)
     8.30 - zapoznanie z trasą zawodów
     9.30 - bieg przełajowy
     10.45 - wycieczka autokarem do Malborka
     15.00 - zakończenie imprezy, przedstawienie wyników i wręczenie nagród
MP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama