UWAGA!

LOTOS-Jantar na Mistrzostwach Polski

 Elbląg, LOTOS-Jantar na Mistrzostwach Polski
fot. AD

Już w sobotę, 18 września tancerze Formacji Standardowej LOTOS-Jantar wezmą udział w Mistrzostwach Polski Formacji Standardowych, które rozegrane zostaną w Chełmie.

- Udział w Mistrzostwach Polski będzie dla tancerzy mocnym sprawdzianem przed październikowymi Mistrzostwami Świata, które odbędą się w Elblągu – mówi trener Formacji, Antoni Czyżyk – Zaprezentujemy najnowszy układ do muzyki Michaela Jacksona. Przygotowaliśmy piękne stroje, choreografia jest bardzo nowatorska, wymagająca od tancerzy sprawności i kondycji.
       Dlatego tancerze przez całe wakacje trenowali bardzo intensywnie, zarówno pod okiem trenera Antoniego Czyżyka, jak i Ariane Schiessler – choreograf z Niemiec, z którą LOTOS-Jantar współpracuje od kilkunastu lat.
       Mistrzostwa Polski w Chełmie zgromadzą formacje standardowe oraz latynoamerykańskie. Spośród nich wyłonieni zostaną reprezentanci naszego kraju na Mistrzostwa Świata. Organizatorzy zapowiadają sporo atrakcji, m.in. indywidualne pokazy tańca w wykonaniu gwiazd. Galę wieczorną poprowadzi zaś Iwona Pavlović.
      
Anna Kleina, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama