UWAGA!

Maraton już dziś

 
Elbląg, Maraton już dziś

Duża dawka aktywności i pozytywnej energii czeka uczestniczki Maratonu, który odbędzie się w Centrum Tańca Promyk już dziś o godz. 17. A podczas maratonu aż trzy różne aktywności. Pierwszą propozycją będzie pilates.

Pilates nazywany jest treningiem dobrego samopoczucia, ponieważ tworzy równowagę i harmonię w ciele. Polega na wykonywaniu wolnych i precyzyjnych ruchów skoordynowanych z oddechem przy spokojnej muzyce. Doskonale rozciąga ciało i dlatego jest dobrym przygotowaniem do dalszych ćwiczeń na maratonie.
       Kolejną propozycją będzie Fit ball czyli zajęciami z wykorzystaniem piłek, podczas, których uczestniczki rozciągną wszystkie mięśnie oraz spalą zbyteczne kalorie.
       A na koniec Lady Latino - To taniec, który  pomaga Panią wyeksponować swoje zalety i poczuć się kobieco, dodatkowo żywiołowe rytmy są świetnym sposobem na odreagowanie stresu – zachęca instruktorka Patrycja Dyrmo.
       Maraton odbędzie się dziś – 27 sierpnia w godz. 17:00 – 20:00 w Centrum Tańca Promyk przy ul. Browarnej 80. Wstęp 20 zł. Należy zabrać obuwie na zmianę.
      
Zyta Wrzos, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama