UWAGA!

Mikołajkowe Zawody Pływackie

 Elbląg, Mikołajkowe Zawody Pływackie
fot. nadesłana

7 grudnia o godz. 14.30 Elbląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zaprasza na „Mikołajkowe Zawody Pływackie”. Zawody adresowane są do dzieci klas I-VI zamieszkałych w Elblągu i okolicach, niezrzeszonych w klubach pływackich bądź innych sekcjach z dyscypliną pływanie.

Uczestnicy startują w konkurencji 25 m dowolną techniką.
       Zgłoszenia przyjmowane są w terminie od 12 do 29 listopada w Biurze EL WOPR Elbląg, ul. Robotnicza 68 (Kryta Pływalnia MOSiR ), tel 055 234 92 61, e-mail elwopr@o2.pl.
       W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz klasę.
       Każdy uczestnik zawodów otrzymuje pakiet upominkowy od Mikołaja.
       W dniu zawodów zgłoszeń nie przyjmujemy. Ilość uczestników ograniczona.
       Zapraszamy do udziału w Mikołajkowej imprezie.
       Gwarantujemy wspaniałą zabawę w świątecznej oprawie.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Tytuł powinien brzmieć: Mikołajkowe Zawody Pływackie Amatorów po "warszawsku" czyli d. .. po piasku. ". .. adresowane są do dzieci. .. niezrzeszonych w klubach pływackich. .. " - czyżby ktoś obawiał się przegranej z dzieciakami, dla których pływanie to więcej niż obowiązkowe zajęcia na basenie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  tata-pływaka(2013-11-05)
 • Drogi "tato-pływaka", zawody są po to by dzieci które dopiero zaczęły przygodę z pływaniem miały równe szanse zdrowo konkurować między sobą, zgodzi się Pan ze mną, że z pływakami np z jedynki szans nie mają. Dla niektórych to będą pierwsze w życiu zdobyte medale, nie rozumiem więc Pana postawy i wulgarnego zachowania. Proponuję zorganizować zawody między klubami pływackimi, ukłony w kierunku trenerów---jeśli jest Panu z tego powodu aż tak przykro:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  Kamila...(2013-11-06)
 • właśnie widać na zdjęciu z poprzednich lat jakie to są dzieci które dopiero zaczęły przygodę z pływaniem :-) śmieszna sprawa. .. większość z nich długo pływa ale np. w grupie wodnej itp. i co to jest sprawiedliwe że trenują ale nie są zrzeszeni w klubach i mogą brać udział w tych zawodach. .. a z tego co się orientuję to jedynka co roku organizuje zawody i świetnie im to wychodzi :-)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  m-ilka(2013-11-06)
 • Szanowna Kamilo, akurat w tym dniu najlepsi zawodnicy Jedynki będą na Mistrzostwach naszego województwa w Olsztynie, więc nie obawiałbym się o to, że zdobyliby większość medali w Mikołajkowych. Należy również pamiętać, że i w tym klubie jest prowadzona nauka pływania i właśnie dla tych dzieci zawody byłyby szansą na rywalizację z innymi - niestety przynależność do klubu ich wyklucza. Zastanawia mnie jak regulamin odniesie się w stosunku do dzieci uczących się u innych profesjonalistów, o czym wspomniała poniżej m-ilka. Pozdrawiam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  tata-pływaka(2013-11-06)
 • Pozory mogą mylić, kiedyś zapisałam moje dziecko do wspomnianej Grupy Wodnej i wypisałam po dwóch miesiącach bo tempo nauki było za duże. Po tym epizodzie pozostał tylko czepek i okularki. Dzieciak nauczył się pływać dwa lata później podczas wakacji, ale wcale nie mam zamiaru kupować mu nowego czepka żeby nie wzbudzał podejrzeń o chodzenie do prywatnej szkoły na naukę pływania. Dzieciak jest amatorem i tyle. Jedynie w szkole pół godziny tygodniowo spędza na basenie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mama-amatora(2013-12-12)
Reklama