UWAGA!

Mistrzostwa juniorów

144 zawodników w 12. kategoriach wagowych wystartuje w Mistrzostwach Polski juniorów, które rozpoczną się w czwartek w Elblągu.

Areną zmagań młodych pięściarzy (rocz. 1983-84) będzie hala MOS przy ul. Kościuszki 77a. Oficjalne rozpoczęcie zawodów odbędzie się w czwartek o godz. 16.30.
     W MP juniorów wystartuje 144. pięściarzy z 15. okręgów. Najliczniej obsadzone są kategorie wagowe 60 kg i 67 kg - w których wystartuje po 14. młodych pięściarzy. Najmniejsza liczba zawodników wystartuje w kat. wag. 48 kg i +91 kg - po dziewięciu. Nad sprawiedliwym przebiegiem zawodów czuwać będzie 16. sędziów.
     W mistrzostwach wystartuje ośmiu zawodników z województwa warmińsko-mazurskiego, w tym trzech z Tygrysa Elbląg: Tomasz Kot (waga 57m kg), Sergiusz Kulik (71 kg), Paweł Pryczek (Tygrys) oraz jeden z Zatoki Braniewo: Łukasz Tałuć (67 kg).
     - Praktycznie każy z tych zawodników ma szansę aby dojść do strefy eliminacyjnej - ocenia wiceprezes Warmińsko-Mazurskiego Zwišzku Boksu Hieronim Kozakiewicz. - Liczę, że złoty medal zdobędzie Tomasz Kot, który znajduje się w ścisłej kadrze Polski.
     W czwartek odbędą się eliminacje (od godz. 10 i od godz. 17), w piątek ćwierćfinały (od godz. 11 i od godz. 17), w sobotę półfinały (od godz. 11 i od godz. 16). Finały odbędą się w niedzielę od godz. 11. Wstęp na wszystki dni mistrzostw jest wolny.
     Organizatorzy imprezy informują, że parkingi przy hali przeznaczone są dla ekip zawodniczych, zaproszonych gości. Kibice mogą zostawiać samochody na dużym parkingu koło cmentarza.
AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama