UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Mistrzowie po siedmiu rundach (szachy)

W Spółdzielczym Domu Kultury Zakrzewo rozegrano turniej szachowy zaliczany do punktacji XXIII Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej i X Gimnazjady. Wyłoniono medalistów indywidualnych, a po podsumowaniu wszystkich wyników także drużynowych.

W turnieju na dystansie siedmiu rund wystartowało ponad 100 dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W turniejach indywidualnych miejsca na podium zajęli: szkoły podstawowe – 1. Karolina Zakrzewska SP Jegłownik, 2. Sylwia Pietrznik, 3. Kamila Moch (obie SP 15); 1. Konrad Dwulit SP 19, 2. Igor Janik SP 21, 3. Przemysław Swatowski SP 1; gimnazja:- Iga Cieszkowska Gim.2, 2. Anna Kamińska Gim.3, 3. Anna Dąbrówka Gim.2; 1. Robert Zakrzewski Gim. Gronowo Elbl., 2. Piotr Cieszkowski Gim.8, Przemysław Ostręga Gim.2. Wszyscy wymienieni otrzymali pamiątkowe medale i mini szachy magnetyczne.
     W klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych wśrod dziewcząt zwyciężyła SP 15 przed SP 19 i SP 9, a w chłopcach SP 19, przed SP 1 i SP 15. W rywalizacji gimnazjów najlepsze drużyny dziewcząt wystawiły Gimnazjum nr 2, które wyprzedziło Gimnazjum nr 3 i Gimnazjum nr 5 , a w chłopcach triumfowało Gimnazjum nr 2 przed Gimnazjum nr 8 i Gimnazjum nr 3.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama