UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Młodzi żeglarze z Tolkmicka

 
Elbląg, Młodzi żeglarze z Tolkmicka

Po 20 latach przerwy w Tolkmicku ponownie ruszają sekcje żeglarskie. Na początek coś optymistycznego – zajęcia dla najmłodszych będą się odbywać na nowiutkich „optymistach”. Zobacz więcej zdjęć.

W sobotę 26 maja miało miejsce uroczyste otwarcie klubu UKS Tolkmicko. Mieliśmy zaszczyt gościć burmistrz Andrzeja Lemanowicza, zastępcę burmistrza Tolkmicka Józefa Zamojcina, proboszcza parafii św. Jakuba w Tolkmicku księdza Sławomira Szczodrowskiego, bosman Portu w Tolkmicku Marylę Kozłowską, szefa Komendy Policji w Tolkmicku Sylwestra Rosoła oraz burmistrza miasta partnerskiego Hermingdorf Niemczech Klausa Kotwinborga.
       Po uroczystym otwarciu i chrzcie jednostek miał miejsce poczęstunek przy grillu. Następnie zaprzyjaźniona jednostka SAR w Tolkmicku umożliwiła dzieciom wraz z rodzicami zapoznanie się z morskim sprzętem ratowniczym, który zrobił wielkie wrażenie.
       Pragniemy podziękować: Urzędowi Miasta i Gminy Tolkmicko za zakup sprzętu żeglarskiego – łódek i kamizelek asekuracyjnych, Panu Józefowi Krawcowi za kiełbaski i napoje, Państwu Stankiewicz za udostępnienie grilla, Panu Jarosławowi Szulcowi, Panu Torbjörnowi Börjessonowi, firmie BPS Sweden za zakup łódki typu Optimist wraz z wózkiem slipowym.
       Działalność UKS Tolkmicko rozpoczęła się kilka miesięcy temu od spotkania grupy sympatyków żeglarstwa. Nawiązaliśmy współpracę z UMiG Tolkmicko, rozpoczęło się pisanie wniosków o dofinansowanie zakupu sprzętu, działalność instruktorską. Następnie rozpoczęliśmy kampanię promocyjną. Najpierw były Tolkmickie Wici, następnie obeszliśmy wszystkie wywiadówki z rodzicami w Szkole Podstawowej w Tolkmicku. W końcu w sobotę w szkolnej sali gimnastycznej mieliśmy przyjemność spotkać się z dziećmi i przez jedną lekcję mogliśmy pokazać sprzęt i zaprezentować naszą ofertę.
       Dziękujemy dyrektor szkoły, Pani Marcie Drożdżewskiej, za umożliwienie kontaktu z dziećmi i rodzicami. Zainteresowanych naszą działalnością zapraszamy na stronę www.ukstolkmicko.blogspot.com.
      
      
Jerzy Sukow, wiceprezes UKS Tolkmicko, instruktor żeglarstwa
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama