UWAGA!

MOSiR zaprasza na grand prix w tenisie i badmintonie

 
Elbląg, MOSiR zaprasza na grand prix w tenisie i badmintonie
fot. MOSiR

W najbliższy weekend Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Grand Prix Elbląga w tenisie stołowym oraz badmintonie. Będą to pierwsze zawody w obu dyscyplinach w nowym sezonie.

Jako pierwsi do rywalizacji przystąpią tenisiści stołowy, którzy nowy cykl Grand Prix Elbląga zainaugurują w sobotę, 23 września. W X edycji Grand Prix Elbląga w Tenisie Stołowym rozegranych zostanie siedem turniejów klasyfikacyjnych. Do punktacji generalnej zaliczanych jest pięć najlepszych wyników z poszczególnych turniejów (z wyłączeniem Indywidualnych Mistrzostw Elbląga). W Grand Prix Elbląga Amatorów w Tenisie Stołowym nie mogą występować gracze posiadający aktualne licencje PZTS na sezon 2017 – 2018 (z wyjątkiem weteranów), zgłoszeni do rozgrywek indywidualnych i drużynowych prowadzonych przez wojewódzkie związki tenisa stołowego (WTK, II liga, III liga) i PZTS (Superliga, Ekstraklasa Kobiet, I liga). Mecze rozgrywane będą w Hali Sportowej Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Kościuszki 77a. Zgłoszenia przyjmowane przed zawodami w godz. 9 - 9.40. Początek gier zaplanowano na godz. 10. Opłata wpisowa wynosi 5 zł od uczestnika.
      
       Natomiast dzień później, w niedzielę 24 września, na boisko wyjdą uczestnicy X edycji Grand Prix Elbląga w Badmintonie. W nowym sezonie rozegranych zostanie siedem turniejów klasyfikacyjnych, z czego do klasyfikacji generalnej GP liczyć się będzie sześć najlepszych wyników. Zwycięzców tegorocznej edycji GP poznamy podczas ostatnich zawodów w sezonie czyli w czasie Indywidualnych Mistrzostw Elbląga, które zaplanowano na 8 kwietnia 2018 roku. Zawody zostaną rozgrane w sali IV Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Sienkiewicza 4. Zgłoszenia przyjmowane będą w godz. 8 - 8.45. Początek gier o godz. 9. Opłata wpisowa wynosi 5 zł. od uczestnika w grach pojedynczych oraz 10 zł od pary w grach podwójnych.
      
       Osoby zainteresowane nauką gry w badmintona lub chcący doskonalić swoje umiejętności mogą brać udział w zajęciach, które będą się odbywały w poniedziałki i piątki od godz. 20 do 21:30, w IV Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Sienkiewicza 4.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama