UWAGA!

Noworoczne fit postanowienia z Jump Fitness

 Noworoczne fit postanowienia z Jump Fitness

Jak co roku, w styczniu, każdy z nas postanawia, że zmieni się na lepsze. Dotyczy to każdej sfery naszego życia. Większość postanowień to plany rzucenia nałogów oraz zmiany dotychczasowego trybu życia na bardziej aktywny. Postanowienia to dopiero pierwszy krok, większym problemem jest ich skuteczna realizacja. Zobacz zdjęcia.

Przedstawiamy miejsce w Elblągu, w którym możemy przez cały rok realizować nasze postanowienia dotyczące poprawy naszej sprawności fizycznej, wyglądu, lepszego samopoczucia, zwiększenia pewności siebie. Jump Fitness to miejsce, gdzie nie zostajemy sami. Każde zajęcia to motywacja doświadczonego trenera i pozytywnie nastawionej grupy. W każdej chwili możemy dołączyć do tej wielkiej rodziny fitness i już dziś zmienić swoje życie na lepsze.
       Jump  Fitness to klub zajęć grupowych znajdujący się w sercu elbląskiej starówki ul. Bulwar Zygmunta Augusta 12. Budynek ten (jeden z najstarszych w mieście) wiele osób kojarzy z organizowanych tam imprez i wesel.
       Nie zmuszaj się do aktywności. Znajdź takie zajęcia, żebyś leciała na nie jak na skrzydłach. Jeśli pokochasz to uczucie spełnienia po każdym treningu i dobrze wykonanej pracy, na pewno kolejnych zajęć nie opuścisz. Tak poukładasz sobie dzień, aby mieć tę chwilę wyłącznie dla siebie. To jest Twój czas – dzięki Jump Fitness na pewno dobrze go wykorzystasz. Czekamy właśnie na Ciebie, nie odkładaj tej decyzji, ponieważ „od jutra” to zazwyczaj oznacza „nigdy”.

 


      
       Co nowego w Jump Fitness? - Bungee fitness!

       Bungee Fitness to najnowszy trend w świecie fitness, który zapoczątkowany został w Azji, gdzie pojawiły się pierwsze tego typu zajęcia. Zajęcia robią ogromne wrażenie, dlatego nie trzeba było długo czekać aż opanują cały świat! Ćwiczenia dostarczają wiele radości, angażując przy tym wszystkie partie mięśniowe, co z kolei przekłada się na mnóstwo spalonych kalorii.
       Zajęcia bungee fitness będą przystosowane do umiejętności ćwiczących. Sprzęt daje ogromne możliwości ewolucji od zwykłego bujania po szybkie wyskoki w pionie i poziomie. - Początkującym zaproponujemy lekki trening bardziej z zakresu bungee dance, czyli połączenie tanecznego bujania biodrami i klasycznych ćwiczeń, jak choćby przysiady, natomiast bardziej wymagającym fit freakom zaserwujemy wycisk rodem z tabaty. Być może latanie na bungee wydaje się lekkie i niewymagające, ale już wkrótce przekonacie się, że nic bardziej mylnego – mówi trenerka. I dodaje, że taki trening potrafi porządnie zmęczyć. Zajęciom będzie towarzyszyła odpowiednia muzyka, bo tempo treningu bungee fitness będzie się nieco różniło od tego w klasycznym wydaniu.
       Co da nam taki trening? - Wszystko to, czego oczekujemy po porządnym treningu! Mamy tu na myśli wzmocnienie wszystkich partii ciała, wyszczuplenie sylwetki, szczególnie w okolicach ud dzięki specjalnej uprzęży, a dodatkowym atutem i ogromnym bonusem jest fantastyczna zabawa . Podczas 50-minutowej sesji na sali angażujemy niemal wszystkie partie, a szczególnie gorset mięśniowy podtrzymujący kręgosłup, bo ćwiczenia wymagają stabilizacji ciała. Jeżeli zabraknie napięcia mięśniowego, nie utrzymamy prawidłowej pozycji w większości ćwiczeń takich, jak wyskoki czy nurkowanie.
      
       Gdzie? Jump Fitness – Elbląg, Bulwar Zygmunta Augusta 12 (Stare Miasto)
       Kiedy i o której ?
       Poniedziałek - 20.10 ( Ania Ślusarczyk)
       Wtorek - 9.00 (Ania)
       Czwartek - 9.00 (Iza Jaworska)
       Piątek 17.00 (Iza)
       Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna. Potwierdzone zajęcia będą realizowane w grupach od 8 osób. Szczegóły i rezerwacje tel. 606 863 549 Koszty: jednorazowe wejście 30 zł - a 4 wejścia 100 zł (po 25 zł za wejście)
       Zobacz film.
      
       Co jeszcze znajdziemy w Jump Fitness?

       Treningi na mini trampolinach. Dobra zabawa, mnóstwo endorfin i setki spalonych kalorii – tak wyglądają zajęcia w Jump Fitness. Treningi na trampolinach przeznaczone są dla każdego - szczególnie polecane dla kobiet, które wracają do aktywności po przerwie lub dopiero zaczynają przygodę z fitnessem. Idealna amortyzacja pozwala cieszyć się sportem bez obawy o nasze kości i stawy. Najpierw poprawiamy kondycję, a potem modelujemy naszą sylwetkę. Kilogramy spadają a my czujemy się coraz lepiej. W przestronnej sali czekają na Was doświadczeni, pełni energii trenerzy Justyna Stelina, Tamara Grucelska oraz Patryk Drzewiecki. Zdecydowanie jesteście w dobrych rękach. Zajęcia Jump Fitness, na trampolinach, odbywają się w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki o godz. 19.10.
       Zobacz film.
      
       Kolejna propozycja dla Ciebie, to zajęcia Fat Killer. Jest to specjalny trening inspirowany treningami Ewy Chodakowskiej oraz Mel B. Bardzo mocno kształtuje sylwetkę, szczególnie brzuch, uda, pośladki, ramiona. Poprawia kondyncję oraz wzmacia siłę mięśni. Prowadząca to Tamara Grucelska. Treningi z Tamarą to maksymalne spalanie tkanki tłuszczowej. Wystarczy na nią popatrzeć i od razu przychodzi nam jedna myśl „też tak chcę wyglądać„ .Zajęcia FAT Killer odbywają się dwa razy w tygodniu (wtorek i czwartek – godz. 17.50). Ćwiczymy na dużej, przestronnej sali gdzie każdy znajdzie dla siebie miejsce.
       Zobacz film.
      
       Jak przyspieszyć efekty treningu? EMS trening pod napięciem!
       Czym jest elektrostymulacja mięśni?
       EMS (Electrical muscle stimulation) to elektrostymulacja mięśni, która stosowana jest z powodzeniem w sporcie oraz fizjoterapii. EMS wykorzystywana jest przez NASA i amerykańską armię. Z treningów EMS korzystają piłkarze np. Realu Madryt oraz znani sportowcy, tacy jak bokserzy – bracia Klitschko. Trening wykorzystujący tę metodę jest najbardziej popularny w klubach fitness w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.
       Tradycyjnie, w trakcie wykonywania ćwiczeń, nasz mózg wysyła impulsy do neuronów, efektem są skurcze mięśni. Dzięki EMS cały proces można przeprowadzić zastępując pracę mózgu impulsami elektrycznymi wysyłanymi ze specjalnego urządzenia. Taki impuls wywołuje kontrolowany skurcz mięśni z pominięciem części lub całego układu nerwowego odpowiedzialnego za skurcz podczas tradycyjnego treningu. Im więcej kontrolowanych skurczów, tym większe i silniejsze mięśnie. Pobudzane są nawet mięśnie znajdujące się w głębszych warstwach naszego ciała.
      
       Czy elektrostymulacja jest dla mnie?
       Niezależnie od tego, czy celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, wyrzeźbienie sylwetki, walka z cellulitem, poprawa szybkości motorycznej, czy zwiększenie masy mięśniowej, trening EMS jest doskonałą, innowacyjną metodą jego osiągnięcia. Podczas treningu trener personalny będzie miał kontrolę nad każdą grupą twoich mięśni i dostosowywał intensywność treningu do indywidualnych celów treningowych, dając twojemu ciału ponad 150 razy więcej skurczów mięśni, niż dałby standardowy trening na siłowni. Aby trening EMS był bezpieczny i przynosił pożądany efekt musi być prowadzony przez wykwalifikowaną kadrę trenerską mającą doświadczenie w treningu elektrostymulacji mięśniowej. Odpowiednia kalibracja maszyny do indywidualnych predyspozycji klienta jest jednym z kluczowych kwestii w treningu EMS.
       W treningu EMS nie używamy praktycznie żadnych, większych ciężarów. Czasami wystarczy ciężar własnego ciała. Dzięki temy nie ma możlwiosci nabawienia się kontuzji czy nadwyrężenia stawów i ścięgien.
       To, co kiedyś było możliwe do osiągnięcia tylko po latach intensywnych ćwiczeń, teraz dzięki metodzie EMS jest dostępne dla każdego!
      
       Korzyści treningu EMS
       Oszczędność czasu – pełny trening trwa niespełna pół godziny. To całkowicie wystarczy do pełni efektów, dzięki temu, że specjalne impulsy docierają do wszystkich grup mięśni.
       Zdrowie – EMS to nie tylko gwarancja świetnego samopoczucia, ale także wydajna pomoc przy rehabilitacji, powrocie po kontuzji czy możliwość bezpiecznego wzmocnienia mięśni pleców, co łagodzi bóle i problemy z kręgosłupem.
       Spalanie tłuszczu – metoda EMS to wydajne spalanie tkanki tłuszczowej z jednoczesnym budowaniem masy mięśniowej tych partii, które chcesz wzmocnić i wymodelować.
       Bezpieczeństwo – asysta przeszkolonego trenera dbającego o cały cykl szkoleniowy, specjalny strój, ale przede wszystkim brak przeciążeń działających m.in. na stawy, charakterystycznych dla treningu siłowego.
       Lepsze wyniki – EMS wykorzystywany jest także przez profesjonalnych sportowców. Piłkarzy, lekkoatletów, kierowców Formuły 1 czy kaskaderów filmowych. To dzięki temu, że jest to bardzo wydajny i szybki trening, angażujący jednocześnie nawet 8 grup mięśniowych.
       Widoczne efekty – w przypadku siłowni możesz potrzebować około 20 treningów, aby zobaczyć rezultaty w postaci bardziej rozbudowanej muskulatury czy szczuplejszej sylwetki. Z elektrostymulacją efekty będą widoczne już po 3-4 sesjach.
       Ćwiczenie mięśni głębokich – partie mięśnie, które trudno pobudzić do działania podczas tradycyjnych brzuszków lub skłonów, będą pracować intensywnie, pobudzane impulsami elektrycznymi, znacznie szybciej zatem poprawisz wygląd brzucha i całego ciała.
       Zobacz film.
      
       Co dla tych którzy wolą ćwiczyć w domu? - wynajmij rower!

       Nie masz czasu na zajęcia fitness? Przyjedziemy do Ciebie!
       W dzisiejszych czasach jesteśmy ciągle zabiegani. Praca, dzieci, szkoła, obowiązki domowe to oszystko na naszej głowie. Codziennie jednak marzymy o wysportowanej sylwetce i lepszym samopoczuciu więc powtarzamy sobie: "Od jutra biorę się za siebie i idę poćwiczyć". Zbliża się wieczór, a Ci znowu zabrakło czasu na wyjście do siłowni lub klubu fitness? Mamy na to proste rozwiązanie! Wystarczy jeden telefon do nas!
       Dowozimy profesjonalny rower stacjonarny do domu pod wskazany adres z trenerem online do odtworzenia na komputerze lub ekranie telewizora. Wnosimy do mieszkania i montujemy w wybranym pokoju. Udzielamy wszystkich wskazówek dotyczących obsługi
       sprzętu. Mając go tak blisko możemy w każdej chwili zrobić samodzielny trening nie ruszając się z mieszkania. Trenować możemy całą rodziną więc oszczędzasz czas i pieniądze na karnety, których potem zazwyczaj nie masz czasu wykorzystać.
      
       Rower to pogromca kalorii
       Jazda na rowerze to trening, który daje możliwość spalenia ogromnej ilości kalorii, pozbycia się oponki z brzucha czy wypracowania upragnionych szczupłych ud. Jadąc na rowerze pokonujesz swoje słabości, rozładowujesz stres, a w szczególności udowadniasz sobie, że wytrzymasz więcej niż Ci się wydaje i że można!
       Jakie daje efekty? To idealny wybór dla osób, które pragną schudnąć w krótkim czasie, ale brak im motywacji do wysiłku. Już po dwóch tygodniach regularnych treningów można zaobserwować zmniejszenie się obwodu ud, bioder i brzucha. To także świetny sposób na ujędrnienie ciała i poprawę krążenia w nogach po całym dniu siedzenia za biurkiem.
      
       Efekty w odchudzaniu
       "Kręcenie" pozwala na spalenie setek kalorii w dosłownie jeden dzień! Jak to możliwe? Ćwiczenia na rowerze treningowym zalicza się do treningu cardio, a więc zwiększającego wydolność organizmu. Dzięki stale wysokiemu tętnu poprawia się krążenie, organizm jest lepiej dotleniony, co z kolei ma wpływ na przyspieszenie procesu odchudzania.
       W czasie godziny jazdy można spalić ponad 1000 kcal. Początkujący powinni zacząć od treningów 2 razy w tygodniu, po ok. 30-40 minut. Ważne, aby nie przesadzać z tempem ćwiczeń, ponieważ zbyt wysokie tętno wcale nie sprzyja odchudzaniu. Przy zbyt intensywnym wysiłku organizmowi zaczyna brakować tlenu, a tylko dobre dotlenienie pozwala spalić organizmowi tłuszcz i wykorzystać go jako źródło energii. Z tego powodu początkujący powinni utrzymywać tętno na poziomie ok. 130 uderzeń na minutę - wówczas utrata kalorii jest największa.
      
       Zalety – silniejsze mięśnie i jędrniejsze ciało
       Pozytywne zalety ćwiczeń na rowerze stacjonarnym nie kończą się jednak na utracie kalorii. Dodatkowe efekty treningów na pewno zadowolą osoby, które chciałyby poprawić wygląd swoich nóg oraz wzmocnić mięśnie brzucha. Stosowane podczas jazdy techniki, m.in. jazda z pośladkami uniesionymi nad siodełkiem czy jazda pod górę, pozytywnie wpływają na wygląd skóry i redukują cellulit. Trening na rowerze rewelacyjnie działa też na pośladki sprawiając, że stają się bardziej jędrne i uniesione.
      
       Wśród innych efektów można wyróżnić:
       - wzmocnienie mięśni brzucha;
       - ukształtowanie mięśni nóg bez wyraźnej rozbudowy tkanki mięśniowej;
       - poprawę kondycji i polepszenie pracy serca;
       - zmniejszenie obwodów łydek, ud, bioder, brzucha;
       - lepsze ukrwienie dolnych części ciała, co ma szczególne znaczenie jeśli na co dzień spędzamy dużo czasu w pozycji siedzącej;
       - dostarczenie dużej dawki pozytywnej energii
      
       Ważną zaletą jest małe ryzyko kontuzji i przeciążeń. W przeciwieństwie do biegania, jazda na rowerze stacjonarnym nie obciąża stawów kolanowych, więc trenować mogą także osoby z dużą nadwagą oraz ludzie starsi. Nie ma obawy o to że na drodzę potrąci nas smochód, czy TIR ochlapie wodą z kałuży – mamy 100 % bezpieczeństawa w naszym domu.
       Zobacz film.
      
       Wszystkie zajęcia grupowe odbywają się w Jump Fitness, ul. Bulwar Zygmunta Augusta 12 (Stare Miasto).
       Szczegółowe informacje tel. 608 816 708 oraz na stronie.
       Wynajem rowerów treningowych: 606 863 549
       Treningi EMS – pod napięciem: 797 985 796
      
       Zapraszamy również na naszą Facebook-ową stronę. Do zobaczenia na treningu!
      
                                                                                ------ artykuł sponsorowany ------
      
      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie