UWAGA!

Olimpia rocznik 2010 wystąpi w "Piłkarskim Olimpie"

Elbląg, Olimpia rocznik 2010 wystąpi w "Piłkarskim Olimpie"

W sobotę, 31 sierpnia zespół prowadzony przez trenera Damiana Ziemiańczyka wystąpi w turnieju “Piłkarski Olimp” organizowanym przez Olimpię Osowa i Klub Sportowy Chwaszczyno. Zawody odbędą się w Chwaszczynie.

- Będzie to dla nas pierwszy turniej po okresie wakacyjnym, w związku z czym wyczuwalne jest napięcie wśród chłopców i przysłowiowy głód piłki. Gra w piłkę nożną sprawia nam ogromną radość, chcemy występować i rywalizować z rówieśnikami z innych klubów i dodatkowo pamiętajmy, że w tym wieku radość z gry to podstawa udanego treningu. - poinformował trener Olimpii Damian Ziemiańczyk.
       W turnieju weźmie udział 16 drużyn. Swój występ potwierdzili: Błękitni Wejherowo, UKS Jedynka Reda, Gedania 1922 Gdańsk, Pokolenia Lechii Gdańsk, Sztorm Kosakowo, AP Lew Lębork, a także UKS Iskra Gdynia.
       Oprócz zmagań sportowych na zawodników czekają atrakcje w strefie zabaw: tor przeszkód, ringo, hula hop, skakanki, trenażer, rebounder, lina do przeciągania, golf, krykiet itp. W strefie sportowej zaś promowane i prezentowane będą różne dyscypliny sportowe, wraz z możliwością nauczenia się podstaw. Swoje punkty będą mieli m.in.: Leszek Blanik – złoty medalista olimpijski wraz ze swoją szkółką gimnastyczną, Radosław Glonek – florecista; mistrz i dwukrotny wicemistrz Europy w drużynie oraz Federacja Nordic Walking - propagowanie aktywnego stylu życia i promocja nadchodzących wydarzeń.

       Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

      
qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Fajny turniej i fajne atrakcje dla chłopców, na pewno nie będą się nudzić w przerwach między meczami. Powodzenia młoda Olimpia !!! Walczyć, trenować Olimpia musi panować !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    ZKS! ZKS! ZKS!(2019-08-26)
Reklama