UWAGA!

Olimpia w kolejnej rundzie PP

Elbląg, Olimpia w kolejnej rundzie PP

Olimpia Elbląg bez konieczności gry awansowała do kolejnej rundy Pucharu Polski. W poniedziałek (18 lipca) do siedziby elbląskiego klubu dotarł faks, w którym działacze Ruchu Wysokie Mazowieckie poinformowali, że rezygnują z rozegrania meczu zaplanowanego na środę 20 lipca.

Powód: brak zgody burmistrza
       Obok organizacyjnych problemów klubu z Wysokiego Mazowieckiego, o których więcej tutaj, działacze Ruchu zmuszeni są do przełknięcia kolejnej gorzkiej pigułki w postaci braku zgody burmistrza Wysokiego Mazowieckiego na rozgranie meczu z Olimpią Elbląg. W faksie przesłanym w poniedziałek do siedziby Olimpii czytamy:
       "Zarząd Klubu Sportowego Ruchu Wysokie Mazowieckie informuje, iż mecz pucharowy z Olimpia Elbląg, który miał odbyć się na Stadionie Miejskim w Wysokiem Mazowieckiem w dniu 20 lipca 2011 r. o godzinie 17.00, zostaje odwołany z powodu nie otrzymania zgody na organizację meczu pucharowego przez Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie. W związku z powyższym jesteśmy zmuszeni do rezygnacji z gry w Pucharze Polski w sezonie 2011/2012."
      

       Oznacza to, że Olimpia zagra w kolejnej rundzie Pucharu Polski (runda wstępna) ze zwycięzcą meczu Włókniarz Zelów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Mecz odbędzie się 3 sierpnia. 
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • troche kibice maja nie dosyt; D bo zobaczyl bysmy przed liga jak zagraja pilkarze olimpi w miare waznym meczu; ) no ale juz 23lipca 1mecz ligowy!!! a 3sierpnia ze switem fajny mecz bedzie!
  • Gorzej jak Zelów okaże się niespodzianką i pokona Świt i nas. .. dziwne rzeczy się już działy :)
Reklama