UWAGA!

Olimpia walczy o najwyższą gwiazdkę i gratyfikację w programie PZPN

 
Elbląg, Olimpia walczy o najwyższą gwiazdkę i gratyfikację w programie PZPN

Potwierdziły się nasze przypuszczenia dotyczące aspiracji Olimpii w Programie Certyfikacji PZPN szkółek piłkarskich. Akademia Piłkarska Olimpii Elbląg walczy o najwyższą odznakę.

Przypomnijmy, że Program Certyfikacji powstał w celu podniesienia poziomu szkolenia i jego kontroli w klubach i akademiach piłkarskich. Szkółki, które po spełnieniu szeregu kryteriów otrzymają certyfikaty na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) będą mogły liczyć na korzyści wynikające ze współpracy z krajową Federacją (więcej w tekście "Na co może liczyć Olimpia w nowym programie PZPN")
       Poznaliśmy już komplet szkółek z województwa warmińsko-mazurskiego przyjętych do programu. Obecnie następuje kolejny proces dotyczący rejestracji zawodników w systemie, potwierdzenie i przypisywanie do drużyn.
       Na Warmii i Mazurach zgłoszenie wysłało 55 szkółek, po weryfikacji zaakceptowano 49. O brązową gwiazdkę stara się 28 szkółek, o srebrną 18, a o najwyższą złotą 3: Olimpia Elbląg, Concordia Elbląg i Rona 03 Ełk.
       W sierpniu i we wrześniu Regionalni Specjaliści ds. rozwoju piłki amatorskiej (w naszym województwie funkcję pełni Tomasz Zahorski) dokonają weryfikacji podmiotów ubiegających się o Certyfikat PZPN. Czekamy zatem na ostateczne wyniki.
      
      
Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama