UWAGA!

Pływanie, strzelanie i bieg

W dniach 26-27 czerwca po raz szósty Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Kamiennicy organizować będzie ogólnopolskie zawody w trójboju siłowym.

Zawody są imprezą integracyjną, w której obok reprezentacji ośrodków wychowawczych z terenu całej Polski, startują reprezentacje szkół gimnazjalnych i ponadpodstawowych oraz dzieci i młodzież z domów dziecka i ośrodków szkolno-wychowawczych z terenu powiatu elbląskiego - informuje dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 2 w Kamienicy Elbląskiej Ryszard Kaszczyc.
     Trójbój siłowy składa się z trzech dyscyplin: pływania, strzelania i biegu przełajowego. Konkurencja pływacka zostanie rozegrana na basenie sportowym MOSiR przy ul. Robotniczej (sobota, od godz. 11), strzelecka - na obiekcie LOK w Elblągu (sobota, od godz. 13), a bieg przełajowy w terenie leśnym k. Kamienicy Elbląskiej (niedziela, od godz. 9.30).
     Poza tym organizatorzy zaplanowali w ramach zawodów atrakcje. M.in. zostanie rozegrany mecz piłki nożnej kadry kontra wychowankowie, po meczu odbędzie się ognisko połączone z występem artystycznym wychowanków MOW w Kamienicy Elbląskiej.
AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • To w Kamienicy trenuje się młodocianych morderców? Zastrzelą, uciekną i rozpłyną się?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Drzazga(2001-04-25)
 • dla mnie trojboj silowy to nie plywanie
 • Ja trenuję pięciobój w Elbląskim klubie Orzeł i miałem kilka lat temu gościnnie uczestniczyć w zawodach "trójboju" młodzieży z Kamienicy. Naprawdę gdybyście zobaczyli, z jakim oni zapałem podchodzą do tych zawodów, to wiedzielibyście, że są one fajną sprawą!
Reklama