UWAGA!

Przewodnik biegacza przed Piekarczykiem

 Elbląg, Przewodnik biegacza przed Piekarczykiem

Już w tę niedzielę, 4 czerwca, rusza XIV Elbląski Bieg Piekarczyka. Około 1300 uczestników pobiegnie ulicami Elbląga. Zapraszamy biegaczy i kibiców do pobrania specjalnego przewodnika imprezy - racebooka, w którym znajdują się wszystkie najważniejsze informacje.

Racebook został opracowany, aby ułatwić przygotowanie się do zbliżającego się wielkimi krokami Biegu Piekarczyka. Są w nim zawarte informacje o trasie, klasyfikacji, pakietach startowych, biurze zawodów, a także program wydarzenia, opis dodatkowych atrakcji, lokalizacja parkingów oraz wiele innych przydatnych wiadomości.

Zachęcamy do pobrania Racebooka XIV Biegu Piekarczyka tutaj.

 

Pakiety startowe

Pakiet startowy warto odebrać w sobotę, 3 czerwca, w godzinach 12:00-18:00 w biurze zawodów od strony wejścia głównego w Centrum Handlowym Ogrody, które jest sponsorem Biegu Piekarczyka. Natomiast odbiór pakietów w dniu imprezy będzie możliwy w budynku Lodowiska Helena, przy ul. Karowej, w biurze zawodów w godzinach 8:00-10:30. Uczestnicy zobowiązani są do posiadania ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem, w celu weryfikacji i odbioru pakietu startowego.

W tym roku także będzie możliwość odbioru pakietu startowego za innego uczestnika biegu. W tym wypadku należy stawić się w biurze zawodów z oświadczeniem i upoważnieniem podpisanym przez osobę startującą w biegu (plik do pobrania tutaj) oraz ksero dowodu osoby startującej (do wglądu).

 

Program imprezy

 • 8:00 – Otwarcie biura zawodów na Lodowisku Helena
 • 8:45 – Mini Bieg Piekarczyka
 • 9:00 – Otwarcie strefy dziecięcej
 • 11:00 – Bieg Piekarczyka na 5 i 10 km
 • 12:30 – Zamknięcie trasy
 • 13:00 – Ceremonia wręczenia nagród

 

Sponsorem Strategicznym XIV edycji Elbląskiego Biegu Piekarczyka jest Studio Łazienkowe AWANGARDA.

Sponsorzy i Partnerzy: Centrum Handlowe Ogrody, Salon CANAL+ CH Ogrody Elbląg, Klimat-el, Hotel Kahlberg, Wolność – Fabryka Słodkości, Centrum Ubezpieczeń EXPERT, OSK EXPERT, BUS EXPERT, Sport SPA – Centrum Odnowy Biologicznej i Fizjoterapii, GRIZ „Bielik”, 4 Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej, Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu, Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Elblągu, Elbląski Szkolny Związek Sportowy, REPROSKAN, Grupa Merlin.

Organizatorzy: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.

Patronat honorowy nad Biegiem objął prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Od przed 9.00,do 13.30 centrum sparaliżowane komunikacyjnie, super :)
 • Lepiej przez biegaczy niż inne sekty
 • W tak ważnym historycznie dniu dla Polski i Polaków od 12.00 miasto powinno być sparaliżowane przez ludzi idących z każdej dzielnicy tego miasta na Starówkę by uczcić święto demokracji.4.06.1989 r odbyły się w Naszym kraju pierwsze wolne wybory i zamiast biegu Piekarczyka powinien być marsz z hasłami „ Dość łamania Konstytucji. Trybunał Stanu dla rzadu PiS „ Chcemy demokracji”. W każdym mieście są obchody 34 rocznicy wolnych wyborów a w Elblągu nic. Ludzie obudźcie się !!!’!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  19
  14
  Wściekły wyborca(2023-06-03)
 • @Wściekły wyborca - MOSiR i UM i patron honorowy, powinien ten Bieg przełożyć na inny termin, chyba wiedzieli że w dniu 4 czerwca przypada Rocznica I Wolnych Wyborów no i związany z tym wydarzeniem Marsz w stolicy Naszego Kraju. A może by tak patron biegu zainstalował Telebim na czas trwania Marszu który rozpoczyna się o godzinie 12.00?
 • @kjm - Oczywiście. Bieg powinien być przełożony na inny termin. Np na 18.06.a jutro powinien pojawić się chociaż jeden telebim żebyśmy mogli chociaż zdalnie wziąć udział w marszu wolności i posłuchać ludzi dla których demokracja, konstytucja i poszanowanie praw obywatelskich to wartości nadrzędne !!!! Donald Tusk to człowiek prawdziwej SOLIDARNOŚCI. Tej z sierpnia 80.Niech władze tego miasta w końcu się obudzą i staną po właściwej stronie !!!’ 18.06.1989 r była druga tura wyborów, w której Polacy pogonili PZPR i wybrali demokrację a pare lat później uchwalono Konstytucję którą teraz tak depcze PiS. Bieg za 2 tygodnie ku uczczeniu wolnych wyborów to bardzo dobry termin !!!! Jutro to nie jest dobry czas na bieg Piekarczyka. Taki zwykły bieg może się odbyć w każdym innym czasie. Ludzie ogarnijcie się.4.06.To święto Demokracji!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  10
  11
  Wściekły wyborca(2023-06-03)
 • @Wściekły wyborca - Prawie ze wszystkim się zgadzam, tylko wiesz, że termin Piekarczyka był ustalony dużo wcześniej niż marszu i przygotowania ruszyły dużo wcześniej i teraz raczej nie ma możliwości przekładnia terminu z powodu marszu w mieście oddalonym o 300km? Tego się nie organizuje z dnia na dzień, żeby sobie można było ot tak przekładać.
 • .. jaka porażka, chciałem zapisać dzieci na bieg... dostałem odpowiedź że nie ma miejsc O co tu chodzi? Gdzie była i formacja o ilości miejsc ? Chyba organizatorowi winno zależeć na jak największej frekwencji ... coraz bardziej zaczynam zauważać ze to miasto jest dziwne Hashtagi: #Zawiedziony
 • Sam jesteś porażka. Trąbią o tym od miesięcy. Było chyba z 5 artykułów z linkiem do zapisów, z informacją o ilości wolnych miejsc, z informacją o zwiększeniu limitu i na stronie zapisów również widniała informacja o wolnych miejscach. A teraz przyszedł hrabia i wielce niezadowolony, bo nikt do jaśnie pana osobiście nie zadzwonił, czy by dzieci nie chciał zapisać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  8
  2
  BoRomanNielubiJakJestNachlapan(2023-06-03)
 • @BoRomanNielubiJakJestNachlapan - Co ty gadasz za głupoty Parę miesięcy temu było nawet na stronie wspomniane ze w dniu zawodów są zapisy ale jest już inna ( wyższa ) odpłatność. Wiadoma rzecz, kto się zapisał płacił mniej a dla spóźnialskich wyższa stawka. Jeżeli się czyta że zapisy są do dnia biegu to czemu się zakłamuje rzeczywistość. Jeżeli by było że bieg 4.06 ale zapisy przyjmujemy tylko do końca maja.... I by było ok Hashtagi: #Biegacz
 • Regulamin - pkt.8.Zgłoszenia do Mini Biegu Piekarczyka przyjmowane będą w formie elektronicznej do dnia 30.05.2023 r. do godz.23:59,po tym terminie dopisanie się elektronicznie do listy startowej nie będzie możliwe. W przypadku wcześniejszego osiągnięcia limitu 500 uczestników zapisanych i opłaconych rejestracja zostaje zamknięta. - Jakieś komentarze jeszcze do tego?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  4
  2
  BoRomanNielubiJakJestNachlapan(2023-06-03)
 • 16 maj - www.portel.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  BoRomanNielubiJakJestNachlapan(2023-06-03)
 • @MajorTom - Wiem i dlatego w tym dniu będę świętować z rodzina i przyjaciółmi. To będzie piknik z marszem w tle i oczywiście bez %, W takim dniu są one zbędne. A wracając do biegu to organizatorzy widząc że będzie marsz może mogli przygotować jakieś banery nawiązujące do tego święta. Czasu mieli wystarczająco dużo.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  4
  3
  Wściekły wyborca(2023-06-03)
Reklama