UWAGA!

Puchar Elbląga w biegu na orientację

 Elbląg, Puchar Elbląga w biegu na orientację
(fot. EKO Gryf)

Około 180 osób z kilkunastu klubów północnej Polski wzięło udział w VII Pucharze Elbląga w biegu na orientację. Były to jednocześnie zawody rankingowe do Pucharu Pomorza oraz Warmii i Mazur. Zobacz zdjęcia.

Puchar Elbląga w biegu na orientację odbył się w miniony weekend. Zawody zorganizował Elbląski Klub Orienteeringu GRYF przy Klubie Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód. Udział w rywalizacji wzięło około 180 uczestników z kilkunastu klubów północnej Polski. Najliczniej reprezentowane były: UMKS Kwidzyn, Azymut Gdynia, UKS Siódemka Rumia, Orkan Ostróda, Harpagan Gdańsk. Wszystkie wyniki i inne informacje na stronie Klubu www.ekogryf.pl.

Zarówno sobotnie (średniodystansowe) jak i niedzielne (bieg klasyczny) zawody odbyły się w rejonie Kadyn. Ceremonia wręczenie medali, pucharów i upominków odbyła się polanie z widokiem na Zalew Wiślany. Wręczali je Jarosław Mytych, przedstawiciel Lasów Państwowych z Nadleśnictwa Elbląg oraz gospodarz terenu Marian Kaczmarek.

Puchary pezydenta Elbląga dla najliczniejszych klubów zdobyli: UMKS Kwidzyn, UKS Azymut Gdynia i PKO Harpagan Gdańsk

- Zawodnicy byli zachwyceni nasza piękną o każdej porze roku Wysoczyzną Elbląską i charakterem terenu, po którym przyszło im biegać. Już zapowiedzieli swój przyjazd w przyszłym roku – informują organizatorzy. - Dziękujemy za wsparcie władzom naszego miasta, Nadleśnictwu Elbląg, Hotelowi Kadyny Folwark & Spa i firmie Cleaner. Zapraszamy w październiku na pierwszą rundę XIV Grand Prix Elbląga w biegu na orientację. Szczegóły na stronie elbląskiego MOSiR.

Elbląski Klub Orienteeringu Gryf
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • To najlepsze dyscyplina w Elblągu orientacja a najlepiej POLITYCZNA. Podłącz się do PO -PSL-SLD i masz ustawione życie. No teraz trochę gorzej bo nie ma ciemnoty za 4 zł/h do pracy dlatego protesty i jeszcze raz protesty