UWAGA!

Rekordowa edycja brydżowej ligi

 Elbląg, Rekordowa edycja brydżowej ligi
(fot. Anna Dembińska, archiwum portEl.pl)

Aż 15 drużyn stanęło na starcie szóstej już edycji Elbląskiej Ligi Brydżowej. Z powodu pandemii rozgrywki odbywają się na platformie internetowej Bridge Base Online.

Dotychczasowy rekord frekwencji to 12 zespołów. W obecnej, szóstej już edycji, jest ich aż 15, w tym niektóre w obsadzie międzynarodowej.

Zespoły zostały losowo podzielone na dwie grupy. Grupę A tworzą: Abramis Elbląg-Kwietniewo,Breno Włochy-reprezentacja Elbląga, Pianpur I i II Lębork, Błękitni Orneta. Blue Cafe Regina Elbląg, Koza Nostra Sztum, Relaxerd Club Bridge Gronowo Górne. Natomiast grupę B: Team Andrzej Skoczylas Braniewo, Hubi Braniewo, Impas Sztum.Liwes i Sewil Olsztyn, Żuławy Nowy Staw - Pleven Bułgaria.

Zawody odbywają się na międzynarodowej  platformie Bridge Base Online. Po rozegraniu pierwszych meczów liderem w grupie A jest Reprezentacja Elbląga-Breno Włochy (57,72 pkt), a w grupie B - Żuławy Nowy Staw Pleven Bułgaria (46,33 pkt).

Zwycięzców szóstej edycji Elbląskiej Ligi Brydżowej poznamy pod koniec marca.

Zarząd Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego dziękuje wszystkim brydżystkom i brydżystom za udział w lidze i życzy determinacji, kreatywności, miłej gry do ostatniego finalnego  meczu – mówi Henryk Łęcki, wiceprezes ESBS.

informacja nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama