Rezerwy z pierwszym wyjazdowym zwycięstwem

Elbląg, foto MS (archiwum PortEl.pl)
foto MS (archiwum PortEl.pl)

Rezerwy Olimpii Elbląg zdobyły pierwsze trzy punkty na wyjeździe. W dzisiejszym meczu IV ligi podopieczni Szymona Wagi zwyciężyli w Miłomłynie tamtejszą Tęczę. Żółto - biało - niebiescy zwycięstwo zapewnili swoje w drugiej połowie spotkania.

- Z przebiegu meczu zasłużyliśmy na to zwycięstwo. W pierwszej połowie mieliśmy male problemy, gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego.  W drugiej części spotkania Tęcza opadła z sił i zdołaliśmy to wykorzystać - powiedział Szymon Waga, trener Olimpii II Elbląg.

Tęcza Miłomłyn - Olimpia II Elbląg 1:4 (1:1)
       Bramki 1:0 -  Kiljański (5. min.), 1:1 - Bradtke (8. min., karny), 1:2 - Nestorowicz (70. min.), 1:3 - Tomaszewski (83. min.), 1:41 - Kordykiewicz (90 +2 min.)
       Olimpia II: Rutkowski - Olewnik (50' Mazurek), Wierzba, Komorowski, Ziewiec, Zaleski (64' Milanowski), Misztal (90' Kondratowicz), Kordykiewicz, Bradtke (82' Bonin), Kulesz (85' Czubak), Nestorowicz (71' Tomaszewski)