UWAGA!

Rowerowe spacery z leśnikiem

 Elbląg, Rowerowe spacery z leśnikiem
fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu i Nadleśnictwo Elbląg kontynuuje cykl imprez pod nazwą „Rowerowe spacery z leśnikiem”. Zaczynamy we wtorek (17 maja), o godzinie 17. Zbiórka przy siedzibie Nadleśnictwa Elbląg przy ul. Marymonckiej 5.

Pierwsze rowerowe spacery z leśnikiem odbyły się w zeszłym roku i cieszyły się sporym zainteresowaniem. Były także pozytywnie odbierane przez uczestników. Są to wycieczki, podczas których będzie można aktywnie spędzić czas w lesie. Poznamy jego liczne tajemnice dzięki fachowemu komentarzowi leśnika. Wszystko to odbędzie się podczas krótkiej przejażdżki rowerowej (która czasem zmieni się w spacer) szlakami i ścieżkami Bażantarni na terenie leśnictw Dąbrowa i Dębica. W ciągu 2 godzin przejedziemy do 10 km.

Cykl imprez „Rowerowe spacery z leśnikiem” zacznie się 17 maja. W planie są po dwa spotkania w maju i czerwcu oraz we wrześniu i październiku, które będą odbywały się we wtorki, zawsze o godzinie 17. Dokładne miejsce zbiórki będzie podawane w komunikatach. Organizator informuje, że w przypadku ekstremalnych zjawisk pogodowych (huragany, ulewy) impreza może zostać odwołana, a informacja o tym ukaże się na stronie MOSiR.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama