UWAGA!

Sport i rekreacja na świeżym powietrzu

 Elbląg, Sport i rekreacja na świeżym powietrzu
fot. MOSiR

W końcu doczekaliśmy się pięknej pogody, słoneczna aura sprawiła, że zapełniły się boiska wewnątrz, jak i sam tor wrotkarski Kalbar. Rzesze amatorów rekreacji na świeżym powietrzu ruszyły pograć m.in. w koszykówkę, tenisa czy też sprawdzić swoje umiejętności na rolkach i hulajnogach.

Tor Wrotkarski Kalbar wraz z kortami tenisowymi i kompleksem boisk wielofunkcyjnych jest czynny codziennie. Z obiektu korzystają zarówno mieszkańcy, jak i uczniowie z elbląskich szkół oraz zawodnicy z klubów zgodnie z harmonogramem zamieszczonym na stronie MOSiR.

 

Tor Kalbar jest czynny od poniedziałku do piątku:
       9.00 – 14.45 – wejścia indywidualne dla mieszkańców
       15.00 – 16.45 – zajęcia dla zawodników z elbląskich klubów
       17.00 – 19.50 – wejścia indywidualne dla mieszkańców (bez podziału na sesje)

Tor wrotkarski w dni powszednie może być niedostępnym w godzinach porannych (do godz. 11.20), jeśli w tym czasie odbywa

się będą zajęcia dla uczniów w ramach powszechnej nauki jazdy na rolkach. Można wówczas korzystać z boisk wielofunkcyjnych i kortów tenisowych.

 

sobotę, niedzielę i w święta Tor Kalbar jest otwarty dla mieszkańców od godz. 9.00 do 19.50.

Korzystanie z toru wrotkarskiego oraz boisk wielofunkcyjnych jest bezpłatne. Nie ma możliwości dokonania wcześniejszych rezerwacji. W związku z ograniczeniem liczby osób, które mogą przebywać na terenie obiektów (maksymalnie po 50 osób na każde z boisk i 50 osób na tor wrotkarski), nadal liczy się kolejność przyjścia.

 

Korty tenisowe
       Korzystanie z kortów tenisowych jest odpłatne, a wejście możliwe jest jedynie po wcześniejszym zarezerwowaniu pod nr telefonu: 537 443 376. Opłaty za korzystanie z kortów pobierane są zgodnie z cennikiem, który znajduje się na stronie MOSiR. Korty tenisowe dostępne będą codziennie od godz. 9 do 19.50.

 

Zasady bezpieczeństwa
       W trakcie korzystania z otwartych obiektów sportowych obowiązują specjalne zasady bezpieczeństwa tj. zachowanie dystansu społecznego, ograniczona liczba osób (maksymalnie po 50 osób na każde boisko i na tor), dezynfekcja rąk przy wejściu i wyjściu, obowiązek zasłaniania ust i nosa za pomocą maseczki – w momencie dotarcia na dany obiekt sportowy i przed jego opuszczeniem, natomiast podczas uprawiania sportu nie ma obowiązku zakrywania twarzy.

Zapraszamy na Tor Kalbar i jednocześnie prosimy o zachowanie ostrożności oraz dbanie o bezpieczeństwo swoje i innych osób.

MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama