UWAGA!

Sportowy weekend

Elbląg, Sportowy weekend

Przed nami chwila, na którą czekali kibice. W najbliższy weekend start kolejnego sezonu II ligi. W pierwszej serii spotkań w Elblągu zagra Olimpia, a Concordię czeka wyjazd do Siedlec. 

Olimpia z Pelikanem
       W letniej przerwie w Olimpii zaszły spore zmiany. Doszło do połączenia dwóch elbląskich klubów (Olimpii i Olimpii 2004), wybrano nowe władze, a zespół, który zagra przy Agrykola w najbliższym sezonie to nowa ekipa, która dopiero będzie się zgrywała z każdym meczem. Postawiono na przejrzystość finansową i nie tworzenie kominów płacowych, więc w składzie żółto-biało-niebieskich będą występowali elblążanie, którzy są zwyczajnie tańsi w utrzymaniu. Nie ma też co ukrywać, że dla młodych piłkarzy urodzonych w Elblągu Olimpia to coś więcej niż klub i możemy być pewni, że podejdą do spotkań tak ambitnie jak tylko się da. Sytuacja jest o tyle trudna, że budowanie zespołu przypadło na sezon po którym nastąpi reorganizacja rozgrywek. Drużyny, które zajmą po zakończeniu rozgrywek miejsca 9-16 pożegnają się z II ligą. Każdy mecz będzie więc z kategorii „o życie”. W pierwszej serii spotkań do Elbląga przyjedzie jeden z faworytów II ligi Pelikan Łowicz. Przed Olimpią trudne spotkanie, ale piłkarze liczą na wsparcie kibiców i zdobycz punktową. Początek pojedynku w sobotę o godz. 17.
      
       Concordia w Siedlcach

       Przy Krakusa również zaszło kilka zmian i podobnie jak w przypadku Olimpii władze klubu postanowiły postawić na zdolną młodzież. Długo podejmowano decyzję dotyczącą trenerów, ale ostatecznie zauważając wyraźny postęp w grze w końcówce poprzedniego sezonu zdecydowano, że drużynę poprowadzą Arkadiusz Matz i Bartłomiej Florek. Pomarańczowo-czarni przygotowywali się do startu ligi na swoim obiekcie, a w ostatnim sparingu przegrali w środę z Bałtiką Kaliningrad 0:1. W najbliższą sobotę Concordię czeka wyjazd do Siedlec na mecz z tamtejszą Pogonią. Pojedynek rozpocznie się o godz. 17.
ppz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • W sobote na Olimpia a w piątek na prezentacje w CSB--Tylko ZKS!:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  321456(2013-07-25)
 • Mam mieszane uczucia, jeżeli jest taka bieda, zdecydować się na grę w 3 lidze,ograć nowy zespół,i awansować do mocnej 2 ligi. Z olimpii, płyną niekompetencja , jakość, buta, to oszust kononczuk, tak miesza, mówił mi to ten wysoki młody v:-)ce prezes , już tego księdza tak zrobili w jajo, że teraz , wszystkie zobowiązania ,wobec tych którym dano karty zawodniczek na rękę za zrzeczenie się poborów,w 1 i 2 lidze,mogą występować do olimpii,z roszczeniami o zwrot wypłat , bo pieniądze z kontraktów , czyli z umów o pracę nie można się zrzec, teraz tam wejdzie NIK? TRZEBA OD TEGO ZAPŁACIĆ! PODATEK PIT! ZAPŁACIĆ ZUS! KARY Z USTAWY ! ORAZ WYPŁACIĆ WSZYSTKIE WYNAGRODZENIA PIŁKARZOM KTÓRZY NA POLECENIE OSZUSTA KONONCZUK KAZAŁ IM SIĘ ZRZEC WYNAGRODZEŃ ZA MOŻLIWOŚĆ POLUBOWNEGO ROZWIĄZANIA KONTRAKTÓW? PIŁKARZE Z POLSKI JUŻ O TYM WIEDZĄ! ZŁOŻYLI WSPÓLNY POZEW DO SĄDU W SWYCH MIEJSCOWOŚCIACH! JAK POWIEDZIAŁ PIÓR? A KSIĄDZ TERAZ WYPŁACI CO DO ZŁOTÓWKI! TAK KONONCZUK DOPROWADZIŁ OLIMPII KASĘ DO BANKRUCTWA!! PRECZ Z TYM NIEUDACZNTYMI LUDŹMI Z OLIMPII!!!?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  2
  Czytelnik_MOBI_37286(2013-07-26)
 • MOBI - hejterze. Masz odwagę tak pisać, że Konończuk to oszust? Widzę że wyręczyłeś już prokuratora uważaj żeby czasem nie zainteresował się tobą za pomówienie
Reklama