UWAGA!

Sukces młodych piłkarzy Concordii

 
Elbląg, Sukces młodych piłkarzy Concordii
(fot. nadesłana)

W dniach 27-28 czerwca w miejscowości Kobyłka odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej chłopców rocznika 2005. Na zaproszenie organizatorów wziął w nim udział zespół Concordii Elbląg (dzieci z rocznika 2005/2006), który spisał się bardzo dobrze.

Honorowy patronat nad turniejem sprawowała legenda polskiej piłki nożnej, współtwórca największych dokonań naszej reprezentacji piłki nożnej trener Andrzej Strejlau. W dwudniowych zawodach wzięło udział 20 zespołów z całej Polski, podzielonych na cztery grupy rozgrywkowe. Elblążanie zajęli ostatecznie drugie miejsce w klasyfikacji pucharowej i ósme w klasyfikacji generalnej. Podczas turnieju zostały wyeliminowane takie zespoły jak Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok czy Polonia Warszawa. W finale Lech Poznań pokonał 5:0 gospodarzy turnieju Wicher Kobyłka, który to zespół nota bene przegrał w całym turnieju dwa spotkania, w tym z Concordią Elbląg 0:4.
       Na sukces Concordii zapracowali pod wodzą trenera ŁukaszaBudziwojskiego i kierowników drużyny: Andrzeja Roszaka i Ryszarda Grzelaka nasi wspaniali młodzi piłkarze: Michał Tyburski, Michał Rodziewicz, Kuba Ziółkowski, Igor Grzelak, Kordian Stolarowicz, Maciej Kulikowski, Mikołaj Sanocki, Daniel Klarkowski, Jakub Nowiński, Filip Sznajder, Adrian Roszak.
      
      
Concordia Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama