UWAGA!

Świąteczne karnety na lodowisko „Helena”

 
Elbląg, Świąteczne karnety na lodowisko „Helena”
fot. MOSiR

Zróbcie wyjątkowy prezent swoim bliskim na Gwiazdkę. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ma dla Państwa ciekawą propozycję. Karnet Świąteczny na lodowisko to oryginalny prezent, który można wykorzystać w przyszłym roku.

Zbliżają się radosne Święta Bożego Narodzenia – czas spotkań z rodziną, kolędowania i obdarowywania się upominkami. Co roku zastanawiamy się co kupić na prezent.
       Karnet Świąteczny na lodowisko nie ma wymiaru materialnego, zaś może stać się prawdziwie wymarzonym prezentem, który ucieszy bardziej, niż inne standardowe prezenty. Tak oryginalny pomysł na gwiazdkę zachęca naszych bliskich do aktywności fizycznej, która ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Świąteczny prezent upoważnia do dziesięciu dowolnych wejść na ślizgawkę w styczniu.
       Karnety świąteczne można rezerwować telefonicznie dzwoniąc pod numer 55 625 63 13 lub bezpośrednio udać się do kasy lodowiska w określonych godzinach: wtorek - czwartek - piątek od 16.00-19.30, oraz sobota i niedziela od godz. 11.30 -18.00.
       Ceny karnetów na lodowisko:
       80 zł normalny
       50 zł ulgowy
       Dodatkowo dla miłośników łyżwiarstwa mamy bardzo dobrą informację, a mianowicie w przerwie świąteczno-noworocznej zwiększyliśmy ilość ślizgawek przeznaczonych dla mieszkańców . Od poniedziałku tj. 23.12.2013r. będzie możliwe wejście na ślizgawkę ogólnodostępną w następujących godzinach: 16.00, 17.00, 18.00 oraz 19.00. Z kolei w czasie weekendu lodowisko będzie funkcjonowało według stałego harmonogramu. Obiekt ten w czasie przerwy świątecznej jest bardzo oblegany w godzinach od 8.00 do 16.00 przez elbląskie kluby sportowe, które przygotowują się do startów w zawodach sportowych, w takich dyscyplinach jak: UKS „Szostka ( jazda figurowa), UKS Wikingowie ( hokej ), a także KS „Orzeł” ( short track i łyżwy długie). Dla tych wszystkich, którzy po szampańskiej zabawie sylwestrowej będą mieli ochotę na odrobinę aktywności ruchowej zapraszamy w Nowy Rok do skorzystania z elbląskiego lodowiska w godzinach: 15.40, 16.40, 17.40.
       Odwiedzający halę lodowiska będą mogli skorzystać z bufetu, który oferować będzie ciepłe i zimne napoje oraz małą gastronomię. Zapraszamy serdecznie do skorzystania w trakcie przerwy świątecznej z naszej oferty, szczegółowy harmonogram funkcjonowania lodowiska dostępny jest na stronie www.mosir.elblag.eu
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama