UWAGA!

Taniec towarzyski dla dorosłych i seniorów

 
Elbląg, Taniec towarzyski dla dorosłych i seniorów
fot. nadesłana

Chcesz dobrze wypaść na parkiecie? Szykuje się wieczorek taneczny czy impreza? Koniec podpierania ścian! Zabierz żonę, męża, partnera, partnerkę lub przyjaciół na zajęcia taneczne i przekonaj się, że taniec to zdecydowanie najlepsza i zdrowa forma spędzania wolnego czasu!

Tańca towarzyskiego można nauczyć się w każdym wieku i w każdym wieku jest to bardzo przydatna umiejętność. Nie tylko pozwoli swobodnie poruszać się na parkiecie na każdej imprezie tanecznej, to jeszcze podczas zajęć zadbamy o kondycję, zdrowie i samopoczucie.
       Taniec to cudowny środek na zachowanie młodości i radości. Jak każda aktywność fizyczna, redukuje stres i podnosi poziom endorfin w krwi czyli tzw. hormonów szczęścia, dodając jednocześnie energii. Ponadto pomaga zachować dobrą sylwetkę i poprawić sprawność fizyczną. Taniec wpływa też pozytywnie na zdrowie, obniża ryzyko chorób, poprawia wydolność organizmu, wzmacnia kręgosłup i uelastycznia stawy.
       - W najbliższym czasie chcemy utworzyć dwie grupy – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk – Pierwsza będzie skierowana do seniorów 60 +, gdzie tempo zajęć będzie dostosowane do uczestników, a zajęcia realizowane będą 1 raz w tygodniu i trwać będą 1h zegarową. Druga grupa skierowana jest do osób dorosłych, gdzie zajęcia realizowane będą 1 raz w tygodniu po 2 h.
       Osoby zainteresowane kursami prosimy o kontakt z biurem CT Promyk od pn. do pt. w godz. 8:00 - 16:00, tel. 55 611 01 30/40, 609-977-220, mail: promyk@swiatowid.elblag.pl. Koszt zajęć dla seniorów to 30 zł /mc od osoby, koszt zajęć dla osób dorosłych to 60 zł/mc od osoby.
      
Zyta Wrzos, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama