UWAGA!

Taniec - uczy i bawi

 
Elbląg, Taniec - uczy i bawi
fot. nadesłana

Nie masz pomysłu na ciekawe zajęcia dodatkowe dla swojej pociechy, a może twoje dziecko wykazuje zamiłowanie do tańca i często podryguje do muzyki granej w radiu lub telewizji? Nie bagatelizuj tych oznak i zapisz je na zajęcia z tańca towarzyskiego do Centrum Tańca Promyk.

Nauka tańca towarzyskiego od najmłodszych lat przynosi wiele korzyści w przyszłości, a jednocześnie daje satysfakcję i dużo przyjemności.
       Zajęcia pozwalają rozwinąć koordynację ruchową, zdolności artystyczne dziecka i uwrażliwiają na muzykę. Są też znakomitym sposobem kształtowania charakteru, dobrych obyczajów, sprawności fizycznej i zgrabnej sylwetki. Dzięki systematycznym treningom uczymy się samodyscypliny i ćwiczymy silną wolę, a przynależność do grupy stwarza możliwość zawiązania nowych przyjaźni, uczy współpracy i pomaga pokonać nieśmiałość.
       Kurs tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży adresowany jest do chłopców i dziewcząt w wieku 6-15 lat. Zajęcia odbywać się będą w systemie weekendowym, w soboty i niedziele. Nauką objęte będą tańce standardowe i latynoamerykańskie.
       - Na początku uczymy dzieci podstawowych kroków i przejść tanecznych - mówi Joanna Karpiuk z Centrum Tańca Promyk. – Z czasem układy są coraz trudniejsze, ale też ciekawsze. Dzieci, które odkryją w sobie prawdziwą taneczną pasję, po zakończeniu kursu mają możliwość rozpoczęcia sportowej kariery w Elbląskim Klubie Tańca Jantar, co wiąże się także z udziałem w ogólnopolskich turniejach.
       Na pierwsze, bezpłatne, zajęcia Centrum Tańca „Promyk” zaprasza już 16 i 17 stycznia (sobota i niedziela) o godz. 10. Zajęcia odbywają się na sali sportowo-widowiskowej w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, przy pl. Jagiellończyka 1. Na nich będzie można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące kursu.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama